Центр кузовних робіт

Рихтувально-малярний цех

Авторизований сервісний центр «Трістар Авто Еліт» прагне забезпечити своїм клієнтам досконале сервісне обслуговування. Заради цієї мети ми постійно вдосконалюємось, підвищуємо знання наших спеціалістів та майстрів під час спеціальних тренінгів та навчань, крокуємо плі-о-пліч з відомими світовими виробниками передового обладнання, розширюємо спектр наших послуг, покращуємо їх якість та відкриваємо нові ремонтні дільниці.

Саме тому на початку липня 2011 року на СТО «Трістар Авто Еліт» почав діяти новий найсучасніший комплексний центр кузовних робіт для всіх марок автомобілів.

На площі 800 м.кв. зосереджені передові комп’ютерні технології для відновлення кузова та фарбування автомобілів.

Гарантуючи Вам найвищу якість робіт, ми використовуємо найсучасніше обладнання та матеріали світових брендів:

ІNFRARR – мобільна установка інфрачервоної сушки.

TEROSON – контактні та конструкційні клеї для кузовного ремонту, вклеювання скла, герметизації швів оригінальної структури.

НАМАСH – обладнання для ремонту автомобілів, шліфувальні машинки, пилососи та ін.

ЗМ – розхідний матеріал для малярно-кузовного ремонту.

SATA – фарбопульти та додаткове устаткування.

Ми застосовуємо професійну систему підбору кольору автомобільних фарб «GLASURIT», яка немає аналогів у своїй галузі. Саме ця система дає нам можливість абсолютно точно ідентифікувати колір фарби на автомобілі, підібрати необхідний колір для фарбування та забезпечує ідеальне покриття.

Комплексний центр кузовних робіт «Трістар Авто Еліт» гарантує Вам найякісніше фарбування автомобіля в Західному регіоні. Оскільки фарбувальні роботи ми здійснюємо застосовуючи всі можливості фарбувально-сушильної камери нового покоління італійської компанії «USI ITALIA». Зазначимо, що такі фарбувально-сушильні камери застосовує не більше 5 сервісних центрів у всій Україні.

В сучасному обладнанні компанії «USI ITALIA», виробника фарбувально-сушильного устаткування з 40-річною історією, втілені останні світові досягнення технічної думки в галузі автоматизації промислових процесів, дизайну та екологічної безпеки.

2 пости для підготовки до фарбування компанії «USI ITALIA», встановлені у сервісному центрі «Трістар Авто Еліт», забезпечують ідеально чисте середовище та оптимальне освітлення при підготовці поверхонь для фарбування. Ретельна підготовка поверхностей відбувається лише у цих спеціально обладнаних постах, де системи рециркуляція та фільтрації повітря забезпечують захист від потрапляння найдрібніших часточок пилу.

Обладнання для контролю геометрії кузова автомобіля шведського виробника CAR-O-LINER гарантує швидке та якісне виконання всього спектру ремонтних робіт різних класів автомобілів. Спеціальний набір інструментів передбачено для ремонту кузовів автомобілів з алюмінієвими деталями.

Універсальна багатофункційна система для ремонту кузовів автомобілів CAR-O-LINER дозволяє здійснювати ремонт як легких косметичних, так і найсерйозніших пошкоджень кузова. Фахівці комплексного центру кузовних робіт «Трістар Авто Еліт» повернуть Ваш автомобіль в ідеальний стан!

Графік роботи комплексного центру кузовних робіт «Трістар Авто Еліт»:
понеділок – п’ятниця: 9.00. – 18.00 субота: 9.00 – 14.00.
Адерса: м.Львів, вул.Пластова,2 / тел. 032 236 15 15

Центр кузовних робітЦентр кузовних робітЦентр кузовних робітЦентр кузовних робітЦентр кузовних робітЦентр кузовних робітЦентр кузовних робітЦентр кузовних робітЦентр кузовних робітЦентр кузовних робітКлієнтам

© 2016 «Трістар Авто Еліт»

м. Львів, вул. Пластова, 2.  Тел.: (067) 3 100 500 / (032) 236 15 15

Матеріали розміщені на цьому сайті носять інформаційний характер і можуть бути змінені без попереднього повідомлення відвідувачів цього ресурсу.

Дизайн — gorelovs.com