LAND ROVER ВПЕРШЕ ПРЕДСТАВЛЯЄ ПРОЗОРУ АВТОМОБІЛЬНУ ТЕХНОЛОГІЮ

Прогресивна технологія розробляється для того, щоб забезпечити водіїв Land Rover оглядом поверхні попереду автомобіля через майже прозору передню частину автомобіля.

 • Land Rover представляє концепцію Прозорого Капоту
 • Новий рівень інформування водія завдяки додатковому «наскрізного огляду» поверхні попереду автомобіля, що робить передню частину автомобіля майже прозору із салону
 • Технологія забезпечує повним оглядом того, що знаходиться під автомобілем та попереду нього і відображає будь-які приховані перешкоди
 • Прозорий Капот є складовою набору нових концептуальних технологій, які будуть представлені на концепті Land Rover Discovery на Міжнародному Автосалоні у Нью-Йорку
 • LAND ROVER ВПЕРШЕ ПРЕДСТАВЛЯЄ ПРОЗОРУ АВТОМОБІЛЬНУ ТЕХНОЛОГІЮ

  Камери, розташовані на решітці радіатора автомобіля, фіксують інформацію та передають її на дисплей, ефективно створюючи «наскрізний огляд» поверхні через капот та відсік двигуна, відкриваючи новий рівень допомоги водію. Технологія, названа своїми творцями Прозорий Капот, демонструє як прогресивна технологія перенесе неперевершені можливості Land Rover на новий рівень.

  Технологія дозволяє водію заїжджати на крутий схил або ж маневрувати в обмеженому просторі, при цьому водій може спостерігати не лише за поверхнею попереду автомобіля, але й за кутом передніх коліс та їх положенням.

  Доктор Вольфганг Еппл, Директор відділу досліджень та технологій Jaguar Land Rover говорить: “Ми вважаємо, що наступні 25 років в автомобільній галузі будуть найбільш захоплюючими та динамічними, ніж будь-коли раніше. Ми пізнаємо багато інноваційних проектів по захисту навколишнього середовища, розробок у сфері безпеки та можливостей. Щойно наші автомобілі отримуватимуть більше можливостей та пропонуватимуть більше самостійності в умовах бездоріжжя, ми будемо робити все задля того, щоб забезпечити водія більш впевненим керуванням на будь-якій поверхні. Ми створюємо нові технології, включаючи Прозорий Капот, щоб надати водію додаткової оглядовості оточення для подолання будь-яких умов – від найскладнішого бездоріжжя до найвужчих закутків міста.”

  Відкриваючи світ передових досліджень Jaguar Land Rover, концепт-кар Discovery є демонстрацією дизайну та технологій, які вперше будуть представлені повною мірою на Міжнародному Автосалоні у Нью-Йорку 16 квітня 2014 року. Концепт представить бачення Land Rover майбутнього дизайну лінійки позашляховиків преміум класу, створених відповідно до ключових принципів Land Rover – емоційний дизайн, неперевершені можливості та виключна універсальність. Від міських доріг до піщаних дюн, нові технології Land Rover допомоги водію забезпечать більш безпечним, інтелектуальним та приємним керуванням позашляховика майбутнього.