VOLVO CARS ОБЄДНУЄ ЗУСИЛЛЯ З BOWERS & WILKINS ДЛЯ СТВОРЕННЯ УНІКАЛЬНОЇ АУДІОСИСТЕМИ ДЛЯ НОВОГО VOLVO XC90

НОВИЙ VOLVO XC90, ЯКИЙ БУДЕ ПРЕДСТАВЛЕНИЙ ПІЗНІШЕ ЦЬОГО РОКУ, ЗАПРОПОНУЄ ВОДІЯМ ОДНУ З КРАЩИХ У СВІТІ АВТОМОБІЛЬНИХ АУДІОСИСТЕМ. УНІКАЛЬНЕ РІШЕННЯ Є СПІЛЬНОЮ РОЗРОБКОЮ ІНЖЕНЕРІВ VOLVO І ПРОВІДНОЇ БРИТАНСЬКОЇ КОМПАНІЇ НА РИНКУ АУДІОСИСТЕМ BOWERS & WILKINS.

В основі системи Bowers & Wilkins для XC90 лежать кращі акустичні технології, які стали результатом останніх 50-ти років роботи над інноваційними акустичними технологіями. Аудіосистема XC90 ввібрала в себе кращі технології динаміків, які розроблялися для найвибагливіших покупців. Наприклад, динаміки Bowers & Wilkins встановлені в легендарній студії звукозапису Abbey Road в Лондоні.

VOLVO CARS ОБЄДНУЄ ЗУСИЛЛЯ З BOWERS & WILKINS ДЛЯ СТВОРЕННЯ УНІКАЛЬНОЇ АУДІОСИСТЕМИ ДЛЯ НОВОГО VOLVO XC90

В результаті такої співпраці були створені високопродуктивні динаміки з мінімальними параметрами спотворення звуку. Система включає динаміки високого діапазону з алюмінію, динаміки середньої смуги з Kevlar ® і динаміки низьких частот Rohacell ™ – усі ці компоненти застосовуються у високоякісних аудіосистемах Bowers & Wilkins, які завоювали неабияке визнання. Вперше в автомобілі встановлюється центральний динамік високих частот Bowers & Wilkins, завдяки якому салон наповнюється насиченим, об’ємним звучанням.

“У XC90 використовується високочастотний динамік, що забезпечує ряд переваг при застосуванні в автомобілі. Загалом ця технологія покращує співвідношення звуку, який відбивається та який людина може чути безпосередньо з динаміка, зі звуком, який відбивається від лобового скла. В результаті аудіосистема Bowers & Wilkins відтворює живе, насичене звучання в салоні XC90″, – пояснює Стюарт Невіл (Stuart Nevill), керівник відділу проектування Bowers & Wilkins.

Система представлена 12-канальним підсилювачем компанії HARMAN класу D потужністю 1400 Вт, який забезпечує роботу 19 динаміків Bowers & Wilkins: 7 динаміків Nautilus (25 мм в діаметрі) з останньою технологією відтворення високих частот, 7 динаміків середнього рівня (5×100 мм і 2×80 мм) з характерним для апаратури Bowers & Wilkins жовтим конусоподібним корпусом з кевлара, який видно за зовнішнім покриттям, 4 динаміки конічної форми низьких частот (200/165 мм) та новий, справді революційний сабвуфер з системою повітряної вентиляції (250 мм).

Інженери аудіо відділу Volvo Cars і фахівці Bowers & Wilkins переконані, що аудіосистема, яку вони створили, повинна відповідати найвищим стандартам якості звучання, тому в процесі розробки аудіосистеми для нового XC90 вони використовували найкращі з сучасних технологій та запропонували особливий дизайн обладнання, чудово інтегрований в салоні автомобіля. Це особливо помітно на прикладі унікального динаміка високих частот, що розташувався на передній консолі.

“На мій погляд, Premium Sound в новому XC90 – це одна з трьох кращих аудіосистем в сучасній автомобільній індустрії”, – вважає Майкл Аденауер (Michael Adenauer), колишній музичний продюсер та аудіо експерт Volvo Cars.

У Volvo Cars розглядають Bowers & Wilkins як ідеального партнера. Британська фірма Bowers & Wilkins була заснована в 1966 році двома друзями, які були одержимі ідеєю створити досконалий динамік. Сьогодні компанія відома в усьому світі як постачальник високоякісного аудіо обладнання і розробник інноваційних рішень, багато з яких використовувалися при створенні аудіосистеми для нового XC90.

VOLVO CARS ОБЄДНУЄ ЗУСИЛЛЯ З BOWERS & WILKINS ДЛЯ СТВОРЕННЯ УНІКАЛЬНОЇ АУДІОСИСТЕМИ ДЛЯ НОВОГО VOLVO XC90

Сабвуфер з повітряною вентиляцією

Інноваційна аудіосистема в новому XC90 включає в себе один з перших в автомобільній галузі вентильований сабвуфер. Він вбудований до салону автомобіля, в той час як традиційні корпусні сабвуфери кріпляться як окремий компонент аудіосистеми.

“Дизайн сабвуфера вбудований в нашу нову архітектуру масштабованої платформи (Scalable Product Architecture) і, ймовірно, це перше схоже рішення в світовому автомобілебудуванні, – вважає Аденауер. – Це підвищує можливості сабвуфера використовувати більше повітря, що в свою чергу дозволяє домогтися винятково низьких басів аж до рівня 20 Гц. В принципі, він перетворює весь внутрішній простір автомобіля в один гігантський сабвуфер”.

VOLVO CARS ОБЄДНУЄ ЗУСИЛЛЯ З BOWERS & WILKINS ДЛЯ СТВОРЕННЯ УНІКАЛЬНОЇ АУДІОСИСТЕМИ ДЛЯ НОВОГО VOLVO XC90

Нове програмне забезпечення покращує звучання

У аудіосистеми нового XC90 також використовується останнє та найбільш інноваційне програмне забезпечення для обробки звуку, розроблене шведською компанією Dirac Research. Програмне забезпечення контролює розрахунок часу відтворення звуку і взаємодію динаміків для оптимізації звучання, орієнтованого для певного місця або для всього салону автомобіля. Таке програмне забезпечення здатне відтворити звучання для заданої музичної композиції або концертного залу.

У новому XC90 програмне забезпечення використовувалося для відтворення акустики Концертного залу Гетеборга, розташованого в рідному місті Volvo, де виступає симфонічний оркестр Гетеборга – національний оркестр Швеції. Досить торкнутися сенсорного екрану, щоб негайно змінити налаштування системи, наприклад, для відтворення звучання концертного залу, студії звукозапису або стилю концертного відтворення.

Premium Sound – це найкраща з трьох запропонованих для нового XC90 аудіосистем. Також XC90 може бути укомплектований системою High Performance з підсилювачем 224 Вт, 12 динаміками і вентильованим сабвуфером, який пропонується у якості опції. Базовий рівень аудіосистеми для XC90 представлений системою Performance, що включає підсилювач 52 Вт і 6 динаміків.

“Чудова музика і звук є одним із найбільш важливих факторів, які роблять поїздку дійсно комфортною. Ми пропонуємо вибір аудіосистем, що повністю відповідають нашій філософії, орієнтованій на вимоги клієнтів. Ми дуже раді, що ми можемо запропонувати нашим покупцям XC90, які віддають перевагу якісній музиці, одну з найкращих аудіосистем на сучасному ринку”, – підкреслив Петер Мертенс (Peter Mertens), старший віце-президент з досліджень і розробок Volvo Car Group.