5 тисячний автомобіль Volvo продано на ринку України

Історія автомобілів Volvo розпочалась 14 квітня 1927 року, коли перший автомобіль – Volvo OV4, зійшов з конвеєра у м. Ґетеборг.

З 2000 року розпочинається історія та динамічний розвиток бренду Volvo в Україні, а саме з моменту, коли компанії «Віннер Імпортс Україна» стала офiцiйним імпортером Volvo Cars.

З 2001 року компанія «Віннер Імпортс Україна» розпочинає активно розвивати бренд Volvo та нарощувати продажі. Чимало злетів та падінь доводилось переживати, однак, не дивлячись на будь-які перешкоди, бренд Volvo впевнено завойовує автомобільний ринок України та серця шанувальників скандинавської розкоші.

20 липня 2013 року продано 5-тисячний автомобіль Volvo на ринку України з моменту старту продажів у 2001 році. Це надзвичайно важлива подія у житті бренду, яка свідчить про його активний розвиток, популярність та змушує конкурентів завжди бути на сторожі.

5-тисячним автомобілем Volvo стала модель S60, що являє собою бездоганне поєднання стильного дизайну, вражаючої динаміки та безпеки. Щасливим власником 5-тисячного автомобіля став житель Херсонської області, який отримав не тільки урочисте вручення ключів від нової S60, а ще й безліч подарунків від бренду Volvo.