Офіційний імпортер Volvo в Україні прийняв участь в у конференції «Безпечний автомобіль»

15 листопада 2011 року в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху, за підтримки Міністерства інфраструктури України, МВС України та Асоціації безпеки дорожнього руху відбулася конференція «Безпечний автомобіль», на якій провідні експерти з урядових структур та автомобільних компаній ділилися досвідом у питаннях, що стосувалися врегулювання проблем державного втручання в проблеми безпеки руху, а також конструкції автомобілів та їх можливих систем, здатних запобігти трагічним наслідкам ДТП або принаймні зменшити їх.

Компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд.», офіційний імпортер Volvo в Україні, в особі бренд директора Volvo Дмитра Маркова, також не оминула дану подію, представивши багаторічний досвід шведської марки, назва якої вже в усьому світі асоціюється зі словом «безпека». Дмитро Марков поділився інформацією щодо розробок Volvo у галузі безпеки, які розпочалися ще з триточкового ременя безпеки, винаходу шведського інженера Нільса Боліна у 1958 році. За підрахунками, цей винахід на сьогоднішній день спас близько мільйона людських життів.

Також торкнулися питання сучасних систем оцінювання безпечності автомобілів, найвідомішою з яких є система Euro NCAP. Проте, крім цього, Volvo Cars має власний дослідний центр, в арсеналі якого – дані реальних ДТП з 1970 року, понад 36 000 ДТП за участю 60 000 авто. Щорічно проводиться близько 400 досліджень, покликаних реалізувати головну мету центру безпеки Volvo – до 2020 року досягти такого рівня, щоб жоден не загинув або був травмованим в автомобілях Volvo.

Крім того, Дмитро Марков наголосив на важливості посиленої уваги до проблем безпеки дорожнього руху, зважаючи на невтішну статистику, за якою Україна входить у п’ятірку європейських лідерів за рівнем смертності в результаті ДТП.

Серед інших доповідачів були Михайло Берлін, президент ВГО «Асоціація безпеки дорожнього руху», який підняв тему створення соціального партнерства для вирішення проблем скорочення смертності на дорогах України, Сергій Будник, начальник Центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при МВС України, що торкнувся питань узгодження технічної документації для виробництва та переобладнання ТЗ на предмет безпеки дорожнього руху, Марк Ле Грасьє, генеральний директор «Рено Україна» і Андрій Даллакян, комерційний директор «Сканія Україна», що поділилися досвідом та стандартами своїх брендів в галузі безпеки руху.