Land Rover розпочинає «ПОДОРОЖ DISCOVERY»

1 000 000ний Land Rover DISCOVERY вирушає в експедицію по пошуку та залучення фінансових коштів з БІРМІНГЕМА до ПЕКІНА.


м. Соліхалл, Великобританія, 29 лютого 2012 року – 1000000ний Land Rover Discovery був вироблений на заводі Jaguar Land Rover у м. Соліхалл неподалік від м. Бірмінгем, Великобританія.

Для святкування цієї події та демонстрації визначної багатофункціональності та неосяжних можливостей моделі Discovery 1000000ний автомобіль вирушить у «Подорож Discovery» зі свого місця народження у м. Бірмінгем до м. Пекін, Китай – одного з найбільш швидко зростаючих ринків Land Rover.

50-денна, 8000-мильна пригода буде здійснена трьома автомобілями Land Rover Discovery, що перетнуть більше десятка країн Європи та Центральної Азії. Кульмінацією цієї подорожі стане авто шоу, що відбудеться у м. Пекін 23 квітня.

Land Rover розпочинає «ПОДОРОЖ DISCOVERY»

Експедиція також надасть компанії Land Rover можливість розпочати її найамбіційніший проект з пошуку та залучення фінансових коштів у розмірі 1 мільйона фунтів стерлінгів для її Глобального гуманітарного партнера, Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця (IFRC). Кошти підуть на підтримку такого необхідного проекту із санітарного очищення води в Уганді.

Land Rover Discovery

1000000ний Land Rover Discovery був виготовлений через 23 роки після презентації компанією Land Rover її найперщої моделі. З того часу Land Rover Discovery вперше вийшов на ринок як третя модель, що посіла місце між розкішним Range Rover та «брутальним» Defender, завоювавши свою власну цільову групу споживачів і розпочавши міжнародну історію успіху.

Land Rover розпочинає «ПОДОРОЖ DISCOVERY»

Discovery одержав понад 200 нагород в усьому світі, а минулого року продажі цієї моделі досягли рекордної позначки і становили майже 45000 автомобілів на 170 світових ринках. Цей автомобіль – досконале втілення дизайну, інженерно-конструкторських розробок та виробництва у Великобританії, 83% продукції експортуються з Вест-Мідлендської виробничої бази компанії Land Rover.

Land Rover розпочинає «ПОДОРОЖ DISCOVERY»

Експедиція

«Подорож Discovery» розпочалась 29 лютого 2012 року на спеціальному заході, влаштованому для працівників компанії Jaguar Land Rover на Соліхаллському заводі, на якому здійснюється виробництво Discovery. Перед тим, як проводити автомобіль у подорож, був влаштований прийом, на якому були присутніми деякі відомі мандрівники та шукачі пригод, зокрема Едвард Майкл «Беар» Ґріллс (Bear Grylls), Сер Ранульф Файнс (Sir Ranulph Fiennes), Раймонд Пол «Рей» Мірс (Ray Mears), Монті Холлс (Monty Halls) та полярник Бен Саундерс (Ben Saunders). Усі вони довірилися Discovery у найнесприятливіших та найнебезпечніших умовах у різних куточках світу.

Land Rover розпочинає «ПОДОРОЖ DISCOVERY»

МАРШРУТ

Вирушивши з м. Соліхалл – домівки компанії Land Rover – на Китайське авто шоу 2012 (Auto China 2012), що відбудеться у м. Пекін вже через 50 днів, «Подорож Discovery» зробить зупинку у Женеві для участі у 82-й Міжнародній автомобільній виставці (Salon International de l’Auto), на території україни у містах Львів, Київ, Одеса, потім російській столиці Москві, перетне континентальну Азію та дістанеться китайської столиці в середині квітня.

ВЕЛИКОБРИТАНІЯ, ФРАНЦІЯ, ШВЕЙЦАРІЯ, ІТАЛІЯ, АВСТРІЯ, УГОРЩИНА, УКРАЇНА, РОСІЯ, КАЗАХСТАН, УЗБЕКИСТАН, КАЗАХСТАН, КИРГИЗСТАН, КИТАЙ.

Land Rover розпочинає «ПОДОРОЖ DISCOVERY»

УКРАЇНА 12-18 березня 2012 року

Україна – друга найбільша країна Європи після Росії. Як одна з республік-засновниць Радянського Союзу та член-засновник Організації Об’єднаних Націй, вона має дивовижну історію, культуру та архітектуру, значний вплив на які справили як східні, так і західні сусідні країни, а також Православна церква.

Ландшафт в Україні так само різноманітний: 1800 миль берегової лінії, гори на заході та на Кримському півострові та родючі степи і плоскогір’я на решті території країни.

Ми станемо однією з перших міжнародних експедицій, що відвідає Чорнобиль та проїде незвичайним підземним містом, що було одним з найтаємніших центрів Радянського Союзу.

Попутно ми також відвідаємо захоплюючий фармацевтичний музей, створимо одні з найдрібніших у світі витворів мистецтва, скоштуємо найкраще вино, яке виготовляється у регіоні та спустимося Потьомкінськими сходами.