Водіїв закликають збирати «плюси у карму»
7 вересня стартувала соціально-відповідальна ініціатива Життя Варте!

Завданням ініціативи є привернути увагу в першу чергу молодих людей до важливості дотримання правил дорожнього руху та того, що не виконання простих дій та застережень часто приводить до сумних наслідків. Адже більше 40% ДТП відбувається за участі саме молоді віком до 25 років.

«Високий темп нинішнього життя вимагає від кожного з нас мобільності. Тож, сідаючи за кермо автомобіля, водії здебільшого вибирають швидкість, нехтуючи при цьому безпекою руху. Як наслідок – жахливі трагедії на дорогах, – зазначає Михайло Берлін, президент Асоціації безпеки дорожнього руху. – Упродовж останніх 20 років на вітчизняних автошляхах загинуло 137 тисяч співгромадян. А це – населення великого міста, яке в такий спосіб зникло з карти України. Тож наше з вами завдання – зупинити втрати на дорогах, зробивши пріоритетною – безпеку руху.»

В межах ініціативи висвітлюються основні причини ДТП: швидкісна їзда, не використання пасків безпеки, розмови по мобільному під час кермування, водіння у нетверезому стані.

Усвідомлюючи масштаби проблеми, яка до того ж в значному ступені торкається нашого майбутнього – молодих людей, ініціатива має за мету наголосити на цінності життя та тих дрібниць, які роблять його вартим. Для кожної людини це щось особисте – родина, діти, успіхи, друзі, розваги, турбота, довіра, подорожі, дорога сама по собі… Але для всіх діє одна закономірність – виконуючи просте правило, пристібаючи пасок безпеки чи дотримуючись регламенту швидкості, – ти зберігаєш своє життя та життя людей, що тебе оточують, додаєш «плюси» до своєї карми.

Ініціатором проекту виступив бренд Volvo. Перший етап ініціативи Життя Варте! буде тривати до середини листопада та передбачає розміщення освітньої інформації на сайті проекту http://lifeisworth.com.ua/, поширення брошур та афіш в університетах та на заправках по всій країні, щоденні нагадування про важливість дотримання правил гри на дорозі, а також про сумну статистику на радіо та телебаченні.

Користувачі facebook також отримали унікальну можливість приєднатися до ініціативи Життя Варте!, заробити «плюси до карми» та виграти призи від партнерів проекту. Для цього необхідно лише зайти на сторінку VolvoCarsUkraine у facebook та відповісти на питання 4-х етапів конкурсу, кожен з яких триватиме тиждень.

Проект ініційований брендом Volvo. Життя Варте! підтримали Асоціація безпеки дорожнього руху, Міжнародна молодіжна організація AIESEC, Майстерня соціальних проектів «Yedynka», мережа АЗС ОККО, мережа придорожніх ресторанів Ala minute, телеканал MTV, радіостанція DJ FM, журнал Автоцентр, сайти Korrespondent.net та AutoTravel.ua.

Детальніше про проект «Життя Варте!» на сайті www.lifeisworth.com.ua

Життя варте того, щоб грати за правилами!