LAND ROVER RANGE ROVER ОТРИМАВ НАЙВИЩУ ОЦІНКУ У СВОЄМУ СЕГМЕНТІ У ДОСЛІДЖЕННІ APEAL J.D. POWER 2013

Вперше модель преміум сегменту отримала найвищу відзнаку серед всіх автомобілів галузі.

У загальному заліку бренд Land Rover зайняв четверту сходинку.

Відповідно до результатів дослідження J.D. Power 2013 про вивчення суспільної думки стосовно продуктивності автомобілів, їх виконання та компонування (Automotive Performance, Execution and Layout (APEAL), модель Land Rover Range Rover отримала найвищу оцінку APEAL у сегменті та у галузі загалом у 2013, що стало першим випадком, коли автомобілю преміум сегменту вдалося досягти такого результату. Бренд Land Rover посів загальне четверте місце, чим продемонстрував покращення результатів у порівнянні з результатами 2012 року на 2 сходинки (шосте місце у 2012 році). У 2010 та 2011 роках модель Land Rover Range Rover отримала відзнаку APEAL у сегменті Великих преміум кросоверів/SUV.

“Отримати найвищу відзнаку у дослідженні APEAL J.D. Power 2013 є для Range Rover четвертого покоління неперевершеним досягненням,” – говорить Кім МакКалоф, Віце-президент Land Rover у Північній Америці.
“Це ще раз підкреслює, що у розробку та застосування інноваційних технологій у портфоліо Land Rover вкладаються значні інвестиції і це зробило Range Rover найбільш витонченим автомобілем з неперевершеними можливостями.”

Легший та міцніший Range Rover нового покоління переносить розкіш та можливості на новий рівень, надаючи ще більше витонченості та продуктивності під час керування дорогами та бездоріжжям. Четверте покоління Range Rover створювалося з чистого аркуша із впровадженням інноваційних досягнень та легендарного дизайну першої моделі, яка змінила автомобільний світ 40 років тому. Новий Range Rover було представлено у жовтня 2012 року і, на сьогодні, він вже отримав більше ніж 20 світових нагород. Перший у світі SUV з цільним алюмінієвим кузовом важить на 420 кг менше ніж його попередник. Починаючи зі старту продажів у грудні 2012 року четверте покоління Range Rover користується неабияким попитом у світі.

Дослідження APEAL виступає як стандарт для виробників автомобільної галузі. На сьогодні дослідження існує 18 років і з кожним роком підвищує свої вимоги. Власники оцінюють автомобілі по 77 критеріям, які у загальному заліку дослідження APEAL надають до 1000 балів.

Результати дослідження застосовуються автовиробниками в усьому світі для створення більш привабливих для клієнтів автомобілів. Дослідження APEAL 2013 приймало до уваги відгуки респондентів наданих у період з лютого по березень 2013 року. Загалом було опитано більше ніж 83 000 клієнтів та орендарів нових автомобілів 2013 модельного року після перших 90 днів володіння автомобілем. Дослідження APEAL також включає в себе Опитування «Першочергове дослідження якості» (IQS), метою якого є вивчення проблем, які виникають у власників протягом перших 90 днів володіння автомобілем.