У КОРОЛІВСЬКІЙ ШКОЛІ БАЛЕТУ В РІЧМОНД ПАРКУ ПРЕДСТАВЛЕНО НОВИЙ RANGE ROVER

  • Новий Range Rover представлено аудиторії зі всього світу, до якої увійшли знаменитості, спортсмени та представники королівської родини.
  • Найбільш функціональний та розкішний SUV у світі.
  • Якісні зміни енергетичної ефективності: масу зменшено на 420 кг та оголошено плани щодо випуску моделі з гібридним двигуном.
  • Неочікуваний музичний виступ засновника гурту Dire Straits Марка Нопфлера.
  • Серед гостей – Зара Філіпс, Вікторія Пенделтон, Ясмін Ле Бон, Джесіка Шварц, Девід Ганді, Джуліан МакДоналд, Флекс Джеймс, Джимі Карр

Лондон, 6 вересня 2012 року: Цього вечора у зразковій британській атмосфері Королівської школі балету в Річмонд-парку бренд Land Rover представив новий Range Rover – четверте покоління найбільш функціонального та розкішного у світі SUV.

Стати свідком першого виходу у світ одного з найбільш прославлених у світі автомобілів та гідно оцінити його зібралася публіка з багатьох країн, в тому числі провідні представники бізнесу, кіно, телебачення та спорту. Значна частина гостей, від олімпійських медалістів до членів королівської родини, є давніми власниками й прихильниками Range Rover, і тому прагнули першими побачити втілення у металі нового Range Rover.

Перед заповненим гостями будинком відбулася видовищна поява нового Range Rover із демонстрацією його можливостей світового класу – автомобіль пройшов через майже метрової глибини басейн та граціозно подолав кам’янистий насип, після чого зупинився перед Білою віллою, колишньою королівською резиденцією, а нині – будівлею Королівської балетної школи.

У КОРОЛІВСЬКІЙ ШКОЛІ БАЛЕТУ В РІЧМОНД ПАРКУ ПРЕДСТАВЛЕНО НОВИЙ RANGE ROVER

Кульмінацією захоплюючого видовища став неочікуваний музичний виступ давнішнього користувача Range Rover та колишнього засновника гурту «Dire Straits» Марка Нопфлера, який виконав сім композицій. Над парком Річмонд пролунали класичні композиції, в тому числі «Sultans of Swing» та «Money for Nothing», а вечірка для гостей, серед яких були Майк Тіндал, Мартін Джонсон, Холі Валланс, Нік Кенді, Карен Бреді, Нік Лав, Кені Логан, тривала всю ніч.

З метою створити найкращий розкішний автомобіль класу SUV, новий Range Rover було вдосконалено в усіх відношеннях. Це перший у світі SUV із легким повністю алюмінієвим кузовом, на 20% легший за попередню модель – його вагу зменшено на 420 кг.

Полегшена конструкція кузова дозволила на цілих 22 відсотки зменшити споживання палива та викиди CO2, які склали 37,7 миль на галон (6,24 л на 100 км) та 196 г/км, відповідно.

Land Rover також скористалася цією нагодою, щоб оголосити про свої плани випуску Range Rover з гібридним приводом, який стане першим у світі SUV такого типу. Запуск у виробництво найсучаснішої високопродуктивної гібридної дизель-електричної моделі заплановано на кінець 2013 року. З її виходом якісно покращаться екологічні характеристики Range Rover; цільовий рівень викидів CO2 складає 169 г/км.

У КОРОЛІВСЬКІЙ ШКОЛІ БАЛЕТУ В РІЧМОНД ПАРКУ ПРЕДСТАВЛЕНО НОВИЙ RANGE ROVER

Джон Едвардс (John Edwards), глобальний бренд-директор, на сьогоднішньому прийомі оголосив: «Range Rover – британський ідеал, а найновіша модель, представлена сьогодні, встановила нову планку розкоші для SUV. За тишиною, плавністю ходу та легкістю вона перевершує будь-який автомобіль свого класу». Він продовжив: «Як і Королівська балетна школа, Land Rover є втіленням всього британського та багато років задає світові стандарти за характеристиками та функціональністю. Ми хотіли, щоб вихід нового Range Rover відбувся саме у Великій Британії, і Біла вілла стала для цього ідеальним місцем».

Відтепер офіційно приймаються замовлення на новий Range Rover. Ціни на нього у Великій Британії складають від 71 295 фунтів стерлінгів за модель Vogue TdV6 до 98 395 фунтів стерлінгів за модель Supercharged Autobiography.

У КОРОЛІВСЬКІЙ ШКОЛІ БАЛЕТУ В РІЧМОНД ПАРКУ ПРЕДСТАВЛЕНО НОВИЙ RANGE ROVER

Новий Range Rover сконструйований, розроблений та виготовляється у Великій Британії, та буде експортуватися до більш ніж 170 країн світу. Цех з виробництва алюмінієвих кузовів на заводі у м. Соліхалл, в який для цього було вкладено більше 370 мільйонів фунтів, став найсучаснішим та найбільшим у світі цехом такого типу, із численними запозиченнями з аерокосмічної галузі.