Автосалон класичних моделей у Бірмінгемі
Автосалон класичних моделей у Бірмінгемі VOLVO CARS HERITAGE покаже унікальний Р1800 з двигуном ASTON MARTIN.

11-13 листопада в Національному виставковому центрі NEC (Бірмінгем) буде проведено класичний автосалон Footman James Classic Motor Show, де після дворічної перерви свою експозицію представить підрозділ Volvo Cars Heritage. На стенді Volvo також буде представлено клуб власників Volvo у Великобританії – Volvo Owners Club.

Це буде останній захід, присвячений святкуванню 50-річного ювілею Volvo P1800, яким Volvo Cars Heritage завершує 2011 рік, насичений подіями для Volvo.

Колекційні моделі P1800 справили незабутнє враження на аудиторію виставки TechnoClassica, що проходила в квітні цього року в німецькому місті Ессен, однак стенд Volvo на автосалоні класичних моделей в Бірмінгемі обіцяє бути ще більш вражаючим. Головним експонатом буде P1800 1961 року з оригінальним 2,5-літровим чотирициліндровим двигуном з подвійним верхнім розподільним валом – цей двигун був розроблений компанією Aston Martin, і установлений на P1800 на заводі Aston Martin для проведення випробувань. Незважаючи на те, що цей проект не дістав розвитку, автомобіль зберігся до наших днів, і сьогодні він є власністю пана Біта Рооса (Beat Roos), власника компанії Roos Engineering в Швейцарії.

Крім цього фантастичного автомобіля тут буде показано відомий прототип P958-X1, який продовжує своє тріумфальне турне і тепер приїжджає до Великобританії в супроводі свого творця Пелле Петерсона (Pelle Petterson), який також буде присутнім на автосалоні.

На стенді будуть показані інші автомобілі, включаючи ST1 (білий 1800, на якому їздив відомий «Святий» в однойменному серіалі), оригінальний P1800, що був розроблений за участю фірми Jensen і до цих пір перебуває в руках свого першого власника, а також вражаючий гоночний варіант 1800S .

Але на довершення всього стенд Volvo припас ще низку сюрпризів для публіки Великобританії: 11-13 листопада 2011 року на стенді Volvo Cars Heritage (стенд № 5T42) у Національному виставковому центрі Бірмінгема відвідувачів зустрічатимуть унікальні, колекційні купе Volvo.