Нові VOLVO S80, V70 та XC70: ексклюзивність та витонченість абсолютно нового рівня

 • Елегантний та вишуканий дизайн, увага до кожної деталі
 • Volvo S80 – зменшення витрат палива до лідируючих позицій у своєму класі до 4.1 л/100 км
 • Нова, зручна та зрозуміла в управлінні система Sensus Connected Touch
 • Покращені системи безпеки IntelliSafe
 • Активні фари дальнього світла значно полегшать керування у нічний час доби

“Нові функції та технології в Volvo S80, V70 та XC70 базуються на нашому підході, орієнтованому на споживача, який залишається знаком якості Volvo уже понад 85 років. Вони виводять елегантну вишуканість наших найбільших моделей на якісно новий рівень”, – зазначає Лекс Керссемейкерс (Lex Kerssemakers), Старший Віце-Президент зі стратегії розвитку продукції і модельного ряду у Volvo Car Group. – Ми проклали шлях для майбутнього модельного ряду, зробивши три моделі візуально ближчими одна до одної. Це оновлення – одне із наймасштабніших у нашій історії, і головна його мета – покращення якості та увага до кожної деталей.”

Нові VOLVO S80, V70 та XC70: ексклюзивність та витонченість абсолютно нового рівня

Новий Volvo S80 – ексклюзивність та витонченість

Нові елементи зовнішнього дизайну підкреслюють витончений вигляд Volvo S80, передній і задній бампери візуально видовжують автомобіль, прямокутні фари денного світла у передній частині авто надають S80 більш сучасний вигляд. Модель S80 може бути оснащена виразними 19-дюймовими колесами без втрати комфорту.

“Загалом, нововведення додали автомобілю вишуканості. Ми запропонували ширшу передню решітку і додали ряд деталей, таких як хромовані деталі кузова, які підкреслюють елегантність та підвищують статус автомобіля”, – пояснює Федде Талсма (Fedde Talsma), Директор із дизайну кузова.

Саме увага до деталей дозволила досягти особливої витонченості S80. Салон в комплектації Executive – це найвищий рівень розкоші, поєднання майстерності з технологією. Версії Inscription надають клієнтові змогу створити автомобіль виключно у відповідності до своїх побажань.

“Ми пишаємося тим, що шотландська компанія Bridge of Weir поставляє для нас високоякісні шкіряні сидіння. Вони пропонують унікальну, екологічно чисту шкіру для сидінь без обробки хромом. Завдяки цьому шкіра більш м’яка на дотик та виглядає більш природно”, – зазначає Лєна Йісеборн (Lena Jiseborn), Директор з дизайну, відповідальна за вибір кольорів та оздоблення. – Якість оббивки сидінь та інших матеріалів в салоні, надають автомобілю відчуття істинно Скандинавського дизайну”.

Новий автомобіль, окрім нових зовнішніх елементів пропонує унікальний вибір шасі, відповідно до вимог кожного окремого клієнта. Покупець S80 має змогу обрати один із трьох типів шасі: Comfort, Lowered Sport та Four-C (концепція постійного контролю шасі).

Нові VOLVO S80, V70 та XC70: ексклюзивність та витонченість абсолютно нового рівня

Новий Volvo V70 – вишукана елегантність

“Ми створюємо багатомісні легкові автомобілі з 1953 року, коли за формулою “два авто в одному” випустили модель Volvo Duett. Минуло вже шість десятиліть, а новий Volvo V70 продовжує традицію гармонійного поєднання форми і функціональності”, – зазначає Федде Талсма.

Дана модель просторого сімейного автомобіля забезпечить комфорт і вишуканість в поєднанні з вражаючим простором для вантажу у 575 літрів.

Задні сидіння складаються у співвідношенні 40/20/40, що дозволяє швидко і легко розширити існуючий вантажний простір багажного відділення до нечуваного об’єму у 1 600 літрів. Двері багажного відділення з автоматичним дистанційним управлінням за допомогою брелока або панелі приладів – ще однин елемент, орієнтований на споживача.

Задні сидіння з легкістю перетворюються на дворівневі дитячі сидіння. Одним простим рухом із подушки заднього сидіння розкладаються дворівневі дитячі сидіння, забезпечуючи комфортну та безпечну висоту їзди для дітей від трьох років.

Оновлений дизайн підкреслює елегантність V70.

“Ми створили ширшу радіаторну решітку, додали хромованих деталей, доповнили елементи фар денного світла, щоб надати автомобілю більш престижного та розкішного вигляду”, – пояснює Федде Талсма. – Новий автомобіль став більш елегантним та вишуканим.”

Volvo V70 отримав новий задній бампер, вихлопні труби, додаткові хромовані елементи та оновлені задні фари. Автомобіль може бути укомплектовано колесами діаметром до 19 дюймів.

Нові VOLVO S80, V70 та XC70: ексклюзивність та витонченість абсолютно нового рівня

Новий Volvo XC70 – ексклюзивний стиль та позашляхові якості

В 1997 році, вивівши на ринок V70 Cross Country, компанія Volvo Cars сформувала підґрунтя для абсолютно нового сегменту.

“Ми постійно вдосконалюємо лінійку XC, створюючи комфортні легкові автомобілі з передовими позашляховими якостями. Переконливий, витончений та сучасний вигляд ХС70 підкреслює його потужність та можливість долати бездоріжжя. – зазначає Лекс Керссемейкерс. – Система повного приводу та система контролю спуску посилюють позашляхові можливості XC70.”

Нові зовнішні елементи XC70 зробили його вигляд більш сучасним. Серед них – передня широка радіаторна решітка, збільшений логотип Volvo. Додано такі деталі, як фари денного світла та контури матово-сріблястого металу. ХС70 пропонується з різними дисками, в тому числі і 19-дюймовими.

“Наша мета – підкреслити відчуття розкоші та наділити автомобіль більш переконливими та впевненими якостями позашляховика. Модель XC70 повинна виглядати природно у будь-якому середовищі – не важливо, чи то заміська дорога, чи то паркувальний майданчик престижного клубу”, – коментує Федде Талсма.

У XC70 також присутні нові елементи позашляхового дизайну, такі як пластини для захисту від пошкоджень на нерівних ґрунтових дорогах. Захисна чорна лінія по контуру кузова тепер охоплює і передні протитуманні фари, надаючи їм цілеспрямований, функціональний вигляд. Дизайн задніх фар також удосконалено.

Як і у V70, задні сидіння трансформуються у співвідношенні 40/20/40, збільшуючи об’єм багажного відділення з 575 літрів до 1 600 літрів. Ще один важливий елемент – це відкидні двері багажного відсіку з автоматичним управлінням.

Задні сидіння, також з легкістю перетворюються на дворівневі дитячі сидіння.

Нові рішення в нових моделях серій V70, XC70 та S80

Зменшення споживання палива

Volvo Car Group продовжує розширювати межі ефективності використання палива та скорочення викидів CO2, щодо усього модельного ряду автомобілів та їхніх двигунів.

Споживання палива у дизельному чотирьох-циліндровому двигуні D2 потужністю 115 к.с. у новому Volvo S80 з механічною коробкою передач зменшено до першого у своєму класі рівня – 4,1 л/100 км (змішаний цикл ЄС, попередні дані) з викидами CO2 на рівні 108 г/км, що було нечуваним результатом ще декілька років тому для автомобілів таких розмірів. Відповідні дані для авто з автоматичною коробкою передач становлять 4,1 л/100 км та 109 г/км (попередні дані). Щоб зрозуміти масштаб досягнень інженерів Volvo, варто згадати, що ще три роки тому такі показники викидів CO2 демонструвала найменша модель Volvo C30 DRIVe.

Новий двигун D2 Volvo V70 демонструє один із найкращих рівнів витрат палива у своєму класі – 4,2 л/100 км (111 г/км) для авто з механічною коробкою передач, та 4,3 л/100 км (112 г/км) для авто з автоматичною коробкою передач (попередні дані).

Двигуни D3 (136 к.с.) та D4 (163 к.с.) Volvo S80 з автоматичною коробкою передач виділяють викиди CO2 на рівні 129 г (4,9 л/100 км). Відповідні дані для двигунів D3 та D4 у V70 становлять 130 г (4,9 л/100 км).

У новому Volvo XC70 обидві моделі двигунів D5 (215 к.с.) та D4 (163 к.с.) з механічною коробкою передач та повним приводом витрачають паливо у обсязі 5,3 л/100км (139 г/км).

S80 з 1,6-літровим GTDi (пряме безпосереднє впорскування з турбонаддувом) двигуном T4 (180 к.с.) та автоматичною коробкою передач споживає паливо на рівні 7,1 л/100 км (165 г/км). Відповідний показник для V70 з двигуном T4 становить 7,2 л/100 км (168 г/км).

Повна інформація про всі конфігурації двигунів і коробок передач наведена у Технічних Характеристиках.

Sensus Connected Touch – новий вимір комунікацій

Функціональні можливості системи Sensus Connected Touch розширені завдяки доданим новим інтуїтивно – зрозумілих технологій, які дозволяють підключитись до Інтернету безпосередньо в автомобілі. 7-дюймовий сенсорний екран, оснащено інфрачервоною технологією, яким можна управляти навіть в рукавичках. Це перша система подібного класу у світі автомобілів!

Нові VOLVO S80, V70 та XC70: ексклюзивність та витонченість абсолютно нового рівня

Підключення до мережі здійснюється або через вбудований автомобільний 3G/4G доступ або через мобільний телефон водія. Система включає:

 • Доступ до музикальних ресурсів в Інтернеті
 • Інтернет-радіо через TuneIn та Orange Live Radio
 • Повноцінний доступ до перегляду сторінок у мережі Інтернет (окрім випадків, коли водій за кермом)
 • Доступ до пошукової системи Google та Google карт
 • Вбудована функція 3D-навігація з онлайн-інформацією про стан дорожнього руху в реальному часі та попередження про небезпечні ділянки
 • Функція пошуку паркувальних майданчиків
 • Функція TripInfo, яка зчитує інформацію з Вікіпедії щодо визначних місць, які Ви проїжджаєте
 • Магазин додатків App Store для завантаження нових функцій і оновлень
 • Інформацію про погодні умови та прогноз погоди
 • пошук сервісних центрів Volvo

“Система активується голосом і працює з усіма музичними джерелами, під’єднаними до Sensus”, – зазначає Патрік Відерстранд. “Окрім цього, існує можливість створення мережі WiFi с усіма, хто знаходиться у салоні авто.”

Адаптивний цифровий дисплей

Адаптивний цифровий дисплей, який було вперше використано у абсолютно новій моделі V40, тепер доступний і в нових S80, V70 і XC70. Активний рідкокристалічний дисплей виводить взаємодію між автомобілем і водієм на якісно новий рівень, постійно відображаючи найважливішу інформацію в тій чи іншій ситуації.

Нові VOLVO S80, V70 та XC70: ексклюзивність та витонченість абсолютно нового рівня

Водій має можливість обрати одну з трьох тем графічного оформлення:

 • Elegance – є стандартною, яка створює традиційну, спокійну атмосферу.
 • Режим “Eco” – підсвічування зеленого кольору, створене з метою формування екологічно чистого іміджу. Eко-індикатор знаходиться зліва, відображаючи поточні та накопичені дані щодо витрат палива. Водієві висвічується на індикаторі зелене світло з позначкою E, коли режим екологічного водіння є оптимальним.
 • Режим “Performance” – підсвічування червоного кольору, що створює спортивну атмосферу. Розташована по центру шкала тахометра замінює спідометр. Швидкість автомобіля відображається у цифровому вигляді в центрі дисплея. Дисплей з правого боку включає в себе вимірювач потужності – датчик, який інформує водія про доступну енергію і скільки енергії використовується в будь-який заданий момент часу.

Комфортне керування у темну пору доби

Нові активні фари дальнього світла допомагають водієві ефективніше використовувати можливості дальнього світла. Система автоматично перемикає дальнє світло на ближнє у потрібний момент.

Нова підсвітка в салоні покращує керування автомобілем у темну пору доби. Вона підсвічує основні елементи, такі як підставки для чашок, механізми відкривання дверей; регулювання положення сидінь, а також багажне відділення та відділення для речей. Автомобілі з автоматичною коробкою передач додатково обладнані новою ручкою перемикання передач з глянцевим чорним оздобленням.

Підігрівання лобового скла

Автомобілі, обладнані датчиком дощу, тепер можуть скористатися перевагами електропідігріву лобового скла для швидкого розморожування у холодні зимові дні.

Підігрів рульового колеса та “пелюстки” перемикання передач

Задля забезпечення водіям додаткового комфорту в умовах холодного клімату, рульове колесо з трьома спицями тепер може бути обладнане функцією електропідігріву. Автомобілі з автоматичною коробкою передач можливо укомплектувати “пелюстками” перемикання передач на кермі, що надає водієві змогу перемикати передачі вручну, коли обидві руки знаходяться на кермі.

Системи IntelliSafe – підтримка для водія

IntelliSafe – це загальна назва, яка використовується Volvo для усіх активних систем безпеки, а впроваджена Volvo перша у світі система уникнення зіткнень – City Safety, відіграє у ній важливу роль. Ця удосконалена система безпеки входить у стандартну комплектацію і працює на швидкостях до 50 км/год. Усі моделі можна також укомплектувати системою виявлення та попередження наїзду на пішохода з автоматичним гальмуванням (Pedestrian Detection with full auto brake).

Система інформування про дорожні знаки (RSI) допомагає водієві, виводячи дорожні знаки на дисплеї приладу.

“Будучи лідером у сфері автомобільної безпеки, ми звели ризик потрапляння в аварію або травмування в одній із наших останніх моделей автомобілів до рівня 50% відсотків з 2000 року. Через постійне впровадження нових систем захисту і попередження, ми продовжуємо рухатися в напрямку нашої концепції безпеки, яка полягає у тому, що ніхто не повинен загинути або постраждати від серйозних травм у новому автомобілі Volvo починаючи з 2020 року”, – зазначає Томас Броберг, старший радник з безпеки у Volvo Car Group.