Range Rover Evoque

Прототипи нового Range Rover Evoque виходять з-під прикриття.


Range Rover Evoque виходить на пряму фінальних випробувань
Всесвітня програма тестувань охоплює мільйони миль на витривалість в екстремальних умовах.
Ні для кого не таємниця: яскравий «камуфляж» спрямований на представлення нового Range Rover Evoque у світі.
3 500 інденерів Land Rover присвятили себе розвитку нового Range Rover Evoque.
Буде проведено 17 000 індивідуальних тестів щодо випробувань всіх компонентів та систем
Range Rover Evoque
Range Rover Evoque

Новий Range Rover Evoque вступив у завершальну фазу випробувань, розкидавши по всьому світу сотні прототипів для тестування його в нажорсткіших кліматичних умовах та місцевостях.
Range Rover Evoque
І маємо зазначити, що Land Rover не приховує впровадження проекта – команда дизайнерів «вдягнула» 10 прототипів в яскравий камуфляж, щоб представити нове авто 10 ключових містах світу.
Range Rover Evoque
Автомобілі, які важко було не помітити, були представлені в Лондоні, Нью Йорку, Сан Паоло, Парижі, Мадриді,Берліні, Сіднеї, Шанхаї та Москві. Проте це лише невелика частка від сотень автомобілів попереднього виробництва, які будуть ретельно протестовані мільйонами кілометрів пробігу для підтвердження того, що новий Range Rover Evoque перевершує найвищі стандарти якості та надійності до того як він вийде в серійне виробництво влітку 2011 року.
Range Rover Evoque

3 500 інженерів присвятили себе програмі. Команди Land Rover будуть подорожувати навколо світу тестуючи Evoque у найстремальніших умовах від вічних снігів Арктики до безжальних пустель, від німецьких автобанів до дорожнього трафіку Токіо. Разом з інженерами Land Rover співпрацює з 120 постачальників унікальних компонентів. Для перевірки кожної окремої системи та частини Виробник проведе 17 000 індивідуальних тестів.
Зазвичай прототипи маскують залдя збереження конфіденційності проекту, але ці десять Evoque ніхто не збирався приховувати, а навпаки. Картинка авто в яскравому камуфляжі є значком на GPS карті міста, в якому його можна побачити.

Range Rover Evoque

«Етап розвитку є вирішальним перед роком презентації автомобіля» – говорить Мюррей Дітч, Директор програм Land Rover. «Не прочитаною не залишилась жодна сторінка. Ми маємо команду досвідчених та вправних інженерів, які працюють за напруженим графіком заради досягнення головної мети – представити клієнтам автомобіль найвищої якості.»
Новий Range Rover Evoque стане найменшим, найлегшим та найбільш економним автомобілем, який будь-коли пропонувала компанія та буде реалізовуватись в 160 країнах світу.
Range Rover Evoque