RANGE ROVER SPORT ПЕРЕМОЖЕЦЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «АВТОМОБІЛЬ РОКУ 2014»  У НОМІНАЦІЇ «ДИЗАЙН»

17 лютого 2014 року під час церемонії нагородження переможців Всеукраїнській акції «Автомобіль Року 2014 в Україні» Range Rover Sport отримав нагороду «Дизайн року». Претендентами на дане звання були всі автомобілі-учасники акції, а саме 62 автомобілі. У даній номінації приймалися до уваги лише голоси громадського журі і за результатами голосування Range Rover Sport набрав 3 594 бали.

Вперше представлений у березні 2013 році на вулицях Нью-Йорку абсолютно новий Range Rover Sport викликав захоплення з боку клієнтів та представників преси і наразі користується значною популярністю.

Абсолютно новий Range Rover Sport, вирізняється кращою в історії бренду динамікою на автошляхах та найвищими у своєму класі і традиційними для Land Rover позашляховими можливостями. Новий високотехнологічний Range Rover Sport вражає ще більш впевненим мускулястим виглядом та розкішнішим інтер’єром.

Революційна за своїм дизайном легка підвіска Land Rover та інноваційні технології динамічної стабілізації кузова зменшили вагу нової, кращої у класі алюмінієвої конструкції Range Rover Sport до 420 кг. Це позитивно вплинуло на динаміку автомобіля і дало змогу поєднати жваву керованість з винятковим рівнем комфорту, пропонуючи водночас унікальну комбінацію спортивної розкоші та відчуття цілковитого контролю.

Офіційна презентація абсолютно новий Range Rover Sport в Україні відбулась 4 вересня 2013 року. На українському ринку абсолютно новий Range Rover Sport представлено в шести комплектаціях – S, SE, HSE, HSE Dynamic, Autobiography та Autobiography Dynamic. Range Rover Sport може бути оснащений трьома варіантами дизельних двигунів – 3.0 TDV6 (258 к.с.), 3.0 SDV6 (292 к.с) та 4.4 SDV8 (339 к.с.) та двома бензиновими – 3.0 V6 S/C (340 к.с.), 5.0 V8 S/C (510 к.с.). Вартість абсолютно нового Range Rover Sport починається з позначки від 829 942 грн на 18.02.2014 року.

Всеукраїнська акція «Автомобіль року 2014»

Всеукраїнська акція «Автомобіль року в Україні 2014» – це національний рейтинг популярності нових автомобілів, які з’явилися на ринку з 20 листопада 2012 року до 20 листопада 2013 року. Кращі моделі нових авто у різних номінаціях визначають Громадське та Журналістське журі.

RANGE ROVER SPORT ПЕРЕМОЖЕЦЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «АВТОМОБІЛЬ РОКУ 2014»  У НОМІНАЦІЇ «ДИЗАЙН»

Громадське журі – українські власники та шанувальники авто. Голосують шляхом заповнення та направлення до Організатора акції спеціальних анкет, отриманих ними з використанням друкованих ЗМІ чи Інтернету. Журналістське журі – компетентні представники ЗМІ, які входять до складу Клубу автомобільних журналістів України. Голосують шляхом заповнення спеціальних бюлетенів.

Задля підтвердження відкритості й підвищення об’єктивності отриманих результатів в рамках акції створюється Наглядова рада. До її складу входять представники компаній – учасників акції, Транспортної академії України (ТАУ), Всеукраїнської Асоціації Автомобільних Імпортерів і Дилерів (ВААІД), Асоціації українських автовиробників «УкрАвтопром» (УАП).