З 1 серпня по 31 грудня 2012 року діє спеціальна цінова пропозиція “ROYAL EDITION” на покупку автомобіля Volvo XC60 – 44 444 євро!

ROYAL EDITION – VOLVO XC60 ТІЛЬКИ ЗА 44 444 ЄВРО!

Автомобіль – це не тільки прекрасний дизайн. Він проявляє вашу індивідуальність і потреби. Volvo ХС60, безумовно, приваблює своєю вражаючою маневреністю, витонченими формами та інноваційними рішеннями. Його потужні двигуни забезпечують миттєву реакцію систем і солідний крутний момент. Він створений лише для того, щоб Ви відчували себе комфортно та безпечно під час подорожей. Volvo ХС60 – це стильний автомобіль з чудовим характером, який з першої своєї появи в автомобільному світі не втомлюється отримувати все більше нагород за свою красу та безпеку.

Volvo ХС60 розроблений так, щоб вражати не тільки сміливим дизайном, але й приносити задоволення, де ви б не знаходилися – чи в салоні, чи ззовні.

Зміцнений каркас, посилений високоміцною сталлю, забезпечує надзвичайний рівень захисту для вас і ваших пасажирів.

Ретельно підібрані матеріали оздоблення салону автомобіля, органічно збагачують сучасний скандинавський дизайн інтер’єру.

Спеціально розроблена Volvo система контролю якості повітря (IAQS) в салоні постійно контролює вхідне повітря і затримує окис вуглецю.

Ваша улюблена музика – найпотужніший джерело емоцій. Слухайте улюблену музику разом із мультимедійною системою High Perfomance.

Volvo є синонімом найпередовіших технологій безпеки. Це невипадково. Volvo вже протягом 85 років демонструє своє бажання не зупинятися на досягнутому і дивувати все новими інноваційними рішеннями. Глобальна ціль шведського автовиробника – “ніхто не повинен серйозно постраждати в нових автомобілях Volvo до 2020 року”

Система уникнення зіткнень City Safety („Безпека у місті”) є першою у світі системою Volvo для безпечнішого руху містом, що входить до стандартної комплектації.

Під час руху авто на швидкості понад 65 км/год функція попередження про відхилення від траєкторії (LDW) здатна запобігти з’їзду автомобіля з дорожньої смуги, а також зіткненню, спричиненим тимчасовою втратою уваги.

Система контролю уважності водія (DAC) – це унікальна технологія, яка може допомогти привернути увагу водія на швидкості понад 65 км/г. Якщо система визначить, що ваша поведінка за кермом проявляє ознаки сонливості чи втрати уваги, ви почуєте звуковий сигнал попередження.

Система динамічної стійкості та контролю тяги (DSTC) здатна запобігати відхиленням від траєкторії руху, заносам і перекиданню, і вважається одним з найважливіших здобутків у технології безпеки за останнє десятиріччя.

Спеціальна пропозиція “ROYAL EDITION” поширюється на автомобілі Volovo XC60 комплектації ”Summum”, які оснащені 2,4 – літровим дизельним чи 3,0 – літровим бензиновим турбо двигунами. Окрім потужних двигунів ви отримаєте:

 • Колір «металік»
 • Шкіряне оздоблення салону
 • Мультимедійна система High Perfomance з 7” дисплеєм
 • Система уникнення зіткнень City Safety
 • Круїз-контроль
 • Система автоматичного контролю спуску з гори
 • Система сигналізації Guard Alarm
 • 2-зонний клімат-контроль
 • Електропривід кришки багажника
 • Активні біоксенонові фари
 • Легкосплавні диски 18”

… та багато іншого

ROYAL EDITION – VOLVO XC60 ТІЛЬКИ ЗА 44 444 ЄВРО!