VOLVO CONCEPT XC COUPE – ВИТОНЧЕНА СПОРТИВНІСТЬ ТА НЕЗРІВНЯННА БЕЗПЕКА

Volvo Concept XC Coupe є другим з трьох новітніх концептів компанії Volvo Cars. Натхненні дизайном сучасного спортивного обладнання дизайнери Volvo створили концепт, реалізувавши передові можливості у сфері безпеки нової архітектури масштабованої платформи (Scalable Product Architecture). Багатофункціональний і потужний Concept XC Coupe створений для людей, які ведуть активний спосіб життя.

“Люди, які захоплюються активним відпочинком і спортом, потребують нових досягнень та незабутніх відчуттів. Щоб чергова активність закінчилася благополучно, вони використовують найкраще спортивне обладнання, яке гарантує їм свободу і безпеку”, – говорить Томас Інгенлат (Томас Ingenlath) , старший віце – президент з дизайну Volvo Car Group.

“Volvo Concept XC Coupe ідеально гармонує з активним стилем життя. Багатофункціональність, їздові якості та незрівнянний рівень безпеки вдало поєднані з витонченим дизайном. Concept XC Coupe дозволить Вам впевнено поринути у пригоди та повернутись назад», – додає Томас Інгенлат.

VOLVO CONCEPT XC COUPE – ВИТОНЧЕНА СПОРТИВНІСТЬ ТА НЕЗРІВНЯННА БЕЗПЕКА

Поєднання витонченості та безпеки

Три концепти Volvo покликані продемонструвати основні елементи нової архітектури масштабованої платформи (SPA): впевнена постава, продумані пропорції та вражаючий дизайн.

«Volvo Concept XC Coupe також демонструє, наскільки мистецтво наших інженерів дозволяє нам посилити наші позиції світового лідера в галузі безпеки і при цьому нам не доводиться шукати компроміс між дизайном, розміром або вагою автомобіля. Завдяки використанню високоміцної борвмісної сталі та нових, унікальних структурних рішень, що забезпечують незалежне розташування вузлів автомобіля, ми можемо створювати автомобілі на основі архітектури SPA більш компактними і водночас більш безпечними”, – говорить Томас Інгенлат.

VOLVO CONCEPT XC COUPE – ВИТОНЧЕНА СПОРТИВНІСТЬ ТА НЕЗРІВНЯННА БЕЗПЕКА

Дводверний чотиримісний Volvo Concept XC Coupe тісно пов’язаний зі своїм близнюком – концептуальною моделлю Volvo Concept Coupe. Однак більші 21-дюймові колеса, привабливі арки коліс і більш високий дах створюють вражаючий вигляд, підкреслюючи спортивні якості автомобіля.

Збільшена відстань між панеллю приладів і передньою віссю – один з найбільш яскравих елементів дизайну автомобіля. Впевнену поставу автомобіля підкреслюють такі деталі, як новий капот і бокова лінія, яка акуратно проходить вздовж усього кузова автомобіля.

Високотехнологічне спортивне обладнання

У концепті реалізовані тенденції, актуальні для сучасного спортивного обладнання. Дизайнери були додатково натхненні продукцією шведської компанії POC, яка виробляє високотехнологічний спортивний інвентар для активного відпочинку і спорту.

VOLVO CONCEPT XC COUPE – ВИТОНЧЕНА СПОРТИВНІСТЬ ТА НЕЗРІВНЯННА БЕЗПЕКА

“Кілька елементів помаранчевого кольору, а також деталі оформлення кузова у поєднанні з матовими гумовими молдингами, які охоплюють частину корми автомобіля, підкреслюють функціональність нового дизайну”, – упевнений Томас Інгенлат.

“Обидва концепти продемонстрували, як з цієї миті ми можемо створювати наші автомобілі. Ми додаємо емоційної цінності бренду Volvo – спокійної та впевненої краси, що є відмінною рисою скандинавського дизайну”, – говорить Томас Інгенлат.

VOLVO CONCEPT XC COUPE – ВИТОНЧЕНА СПОРТИВНІСТЬ ТА НЕЗРІВНЯННА БЕЗПЕКА