ПЕРШІ АВТОМОБІЛІ VOLVO CAR GROUP З СИСТЕМОЮ АВТОНОМНОГО УПРАВЛІННЯ ПРОХОДЯТЬ ВИПРОБУВАННЯ НА ДОРОГАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ У ГЕТЕБОРЗІ

VOLVO CAR GROUP СТРІМКО РОЗВИВАЄ ПРОЕКТ “DRIVE ME”, ЩО ПЕРЕДБАЧАЄ ВИКОРИСТАННЯ 100 АВТОМОБІЛІВ VOLVO З СИСТЕМАМИ АВТОНОМНОГО УПРАВЛІННЯ НА ДОРОГАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ. ПЕРШІ АВТОМОБІЛІ ВЖЕ МОЖНА ПОБАЧИТИ НА ВУЛИЦЯХ ШВЕДСЬКОГО МІСТА ГЕТЕБОРГ, А ПЕРЕДОВА ТЕХНОЛОГІЯ AUTOPILOT ДЕМОНСТРУЄ ВІДМІННІ РЕЗУЛЬТАТИ.

«Експериментальні автомобілі сьогодні здатні рухатися в заданій смузі, регулювати швидкість руху і самостійно зливатися з потоком інших транспортних засобів. Це важливий крок на шляху реалізації нашої мети: в результаті автомобілі “Drive Me” повинні будуть повністю проходити весь маршрут в максимально автономному режимі. Технологія, що отримала назву Autopilot, дозволяє водієві передати управління автомобілю, який повинен повністю впоратися з усіма функціями управління рухом», – розповідає Ерік Коелінг (Erik Coelingh), технічний спеціаліст Volvo Car Group.

Унікальність проекту “Drive Me” полягає в тому, що він об’єднує всіх ключових гравців: законодавство, транспортні служби, мерію міста, виробника автомобілів та користувачів.

Учасники проекту будуть використовувати 100 автомобілів для щоденних поїздок за обраними в рамках проекту дорогах протяжністю приблизно 50 кілометрів в межах міста Гетеборг та в його околицях. Це типові траси, де є ділянки для швидкісного руху, а також місця, де часто утворюються затори.

ПЕРШІ АВТОМОБІЛІ VOLVO CAR GROUP З СИСТЕМОЮ АВТОНОМНОГО УПРАВЛІННЯ ПРОХОДЯТЬ ВИПРОБУВАННЯ НА ДОРОГАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ У ГЕТЕБОРЗІ

“Для тестування технології автономного управління в реальних умовах обрано рідне для Volvo Cars місто Гетеборг, і це підтверджує наше технологічне лідерство і лідерство Швеції в області розробки та інтеграції систем автономного керування автомобілями”, – підкреслив Ерік Коелінг.

ПЕРШІ АВТОМОБІЛІ VOLVO CAR GROUP З СИСТЕМОЮ АВТОНОМНОГО УПРАВЛІННЯ ПРОХОДЯТЬ ВИПРОБУВАННЯ НА ДОРОГАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ У ГЕТЕБОРЗІ

Спільний проект

“Drive Me – Self-driving cars for sustainable mobility” (автомобілі з автономним управлінням як засіб забезпечення мобільної стійкості) – це спільний проект, в якому беруть участь Volvo Car Group, міністерство транспорту Швеції, Шведське транспортне агентство, компанія Lindholmen Science Park і муніципалітет Гетеборга. Проект “Drive Me” затверджено урядом Швеції.

“Цей проект, що проводиться на дорогах громадського користування, дозволить нам отримати важливу інформацію про те, які переваги здатні надати суспільству автомобілі з автономним управлінням при використанні в умовах звичайного руху. Безумовно, наші унікальні автомобілі відіграють провідну роль в цьому дослідженні, проте для розвитку умов стійкої мобільності в майбутньому необхідна всебічна участь суспільства. Саме такий підхід за участю всіх зацікавлених сторін зробить можливим розробку і використання автомобілів з системами автономного управління”, – додав Ерік Коелінг.