Що десять митців можуть зробити з Volvo S60

Volvo S60 Art Session
Десять представників стріт-арту впродовж п΄яти днів розфарбовували різними способами сніжно-білий Volvo S60. Арт-захід відбувся на фоні білого полотна на центральному залізничному вокзалі Цюріха. Під час цього хепенінгу, кожні 10 секунд робилися автоматичні фотознімки. А відео роліки з заходу наразі опубліковано на YouTube.

Постійне оновлення малюнків

Volvo Cars Switzerland почали експериментувати з Volvo Art Session в лютому поточного року. Ця ідея перетворилася на незвичне та захоплююче мистецьке шоу. Під час роботи десяти художників, що розфарбовували біле авто та полотно в стилі стріт-арту, близько 35 000 людей зупинилося біля стенду впродовж цих п΄яти днів.
Volvo S60 Art Session

“Ми мали намір даним арт-проектом ще раз підкреслити та виразити інноваційність та креативність дизайну нового Volvo S60″, каже Анук Пулман (Anouk Poelmann), президент Volvo Cars Switzerland.

3-хвилинне відео з експерименту демонструє безперервний потік мистецьких зображень, та дозволяє глядачеві побачити десять різних автомобілів в одному.
Volvo S60 Art Session

Факти

Фінальне відео з “S60 Art Session” наразі доступне онлайн на www.youtube.com/VolvoCarsNews. Для завантаження відвідайте www.volvoartsession.com/eng/film.html. Веб-сайт www.volvoartsession.com також містить відео, інформацію про художників та фото від відомого швейцарського фотографа Мішеля Комте (Michel Comte).