Зухвале знайомство із зухвалим Volvo S60


Із чим Вам асоціюється осінній Львів? Листя на бруківці, парасольки на вузеньких вуличках, спорожнілі кав’ярні. Автосалон «Трістар Авто Еліт» докорінно змінить цей перелік. Ця осінь буде фантастичною. Пристрасною. Вибуховою. Емоційною. Такою ж, як новий Volvo S60.
23 вересня 2010 компанія «Трістар Авто Еліт» – офіційний дилер Jaguar, Land Rover, Volvo представить Вам найдинамічніший автомобіль за всю історію Volvo. Це буде зустріч особливого авто із особливим людьми. На вечірку, що відбуватиметься в автосалоні компанії на вул. Липинського, 60, запрошено представників львівського бомонду, бізнесової еліти та відомих журналістів. Для презентації нового авто Volvo S60 обрали концепцію «Стихія драйву». Видовищне поєднання чотирьох стихій, насичена шоу-програма з цікавими футуристичними елементами та неймовірний фуршет…

Наступного дня авто помчить у Трускавець, на день народження курортного комплексу «Ріксос-Прикарпаття», оскільки елітний відпочинок тепер не можливо уявити без автівки такого класу. А вже з жовтня Volvo S60 стане доступним для всіх закоханих у Volvo. Адже кожен охочий зможе особисто здійснити тест-драйв цього скандинавського шедевру на львівських дорогах.
Світова прем΄єра Volvo S60 відбулась на Женевському Автосалоні 2-го березня 2010 року. Нова модель представлена в найскладнішому (в конкурентному плані) сегменті автомобільного ринку та пропонує безпрецедентний в історії Volvo експресивний дизайн.
Зухвале знайомство із зухвалим Volvo S60
Виробники Volvo S60 поставили за мету створити найбільш динамічне та спортивне Volvo всіх часів. І їм це вдалось. Форми абсолютно нового S60 мають єдине призначення – дарувати енергію руху та енергію почуттів. Новий Volvo S60 крокує нога в ногу зі світовими тенденціями моди, дизайну та архітектури, які й стали визначальними у виборі кольорів та матеріалів для нього. До речі, ви знаєте інших розробників автомобілів, які б здогадалися запрезентувати жінкам лак для нігтів під колір їхнього авто? Таку забаганку можуть дозволити собі лише ті панянки, чий вибір зупинився на абсолютно новому VOLVO.
Створюючи Volvo S60 концерн Volvo був оригінальним у всьому. Показав світові це авто, яке на той момент ще ніхто не бачив, сліпий турецький художник Ерсеф Армаган. В жовтні 2009 року йому було запропоновано ексклюзивне знайомство з автомобілем в центральному офісі Volvo Cars в Гетеборзі (Швеція). За допомогою дотиків сліпий від народження художник отримав своє уявлення про новий Volvo S60 з його динамічними скульптурними формами та намалював на основі своїх вражень картину.
Та найвагомішою новинкою VOLVO S60 є унікальна технологія – система ідентифікації пішоходів з функцією автоматичного гальмування. До цього в світі не було іншого автовиробника, який би запропонував водієві технологію, здатну запобігти наїзду на пішохода. Завдяки спеціальним датчикам ця система здатна виявити пішохода перед автомобілем, попередити про це водія і провести гальмування в автоматичному режимі. За умови руху на швидкості 25 км/год, вона дозволяє повністю уникнути зіткнення. Якщо ж авто рухається швидше, система забезпечує зменшення швидкості на 25 км/год, що суттєво зменшує силу удару при зіткненні. Крім цього, новий S60 може виявити небезпечне зближення з автомобілем попереду та уникнути наїзду на нього. Також він обладнаний інноваційними технологіями, що здійснюють моніторинг стомленості водія, інформують про наявність автомобіля у «мертвій зоні», попереджують про сходження з полоси руху. Все, що Вам залишається – сісти за кермо цього інтелектуала та розслабитись, насолоджуючись найбезпечнішим водінням.
Зухвале знайомство із зухвалим Volvo S60
Турботливі шведи подбали й про унікальне поєднання низької витрати палива, й про низький рівень викиду шкідливих речовин ( Volvo S60 2.0T з механічною КПП витрачає лише 7,9 літрів бензину на 100 кілометрів), й про ваш безкомпромісний комфорт. Тому що Новий Volvo S60 створено для Вашого натхнення. Щоб розбудити Ваші внутрішні відчуття. Щоб дати свободу Вашим внутрішнім емоціям. Щоб взяти піклування про Вашу безпеку на себе.

Зважаючи на емоційний аспект, спортивний дизайн та ходові якості Volvo S60 займе впевнені позиції в одному з найбільш конкурентних сегментів ринку – в сегменті CD Premium. Плани продажів нового Volvo S60 орієнтовані на 90 000 автомобілів на рік. Орієнтовна ціна автівки- від 30 000 Євро.
Завдяки компанії «Трістар Авто Еліт» львів’яни будуть одними з перших в Україні, хто матиме шанс побачити та випробувати інноваційний VOLVO S60. Незабаром він зухвало підморгне Вам на одній із вуличок нашого міста, докорінно змінивши Ваше уявлення про безпеку, комфорт у водінні та осінь у Львові.