Defender DC100 ТА DC100 Sport на автосалоні у Франкфурті 2011
Land Rover представляє на Автосалоні у Франкфурті два нових концепт-кара: Defender DC100 та DC100 Sport.

“Весь колектив Land Rover захоплений можливістю – і, одночасно, високою відповідальністю – які виникають у зв’язку зі створенням автомобіля, покликаного замінити легендарний Land Rover Defender.

Весь світ любить Land Rover за його простий, чесний і неповторний дизайн. Тому було вирішено, що новий Defender збереже вірність традиціям, і при цьому буде відповідати вимогам нового мінливого глобального ринку.

Ми плануємо залучити існуючих і потенційних клієнтів, щоб вони допомогли нам завершити детальне опрацювання нового автомобіля. Ми абсолютно впевнені в тому, що це буде захоплююча подорож, і нам не терпиться приступити до справи”.
Джон Едвардс (John Edwards), бренд-директор Land Rover.

Defender DC100 ТА DC100 Sport на автосалоні у Франкфурті 2011

Ось вже більше шістдесяти років Land Rover проектує і виробляє повнопривідні автомобілі, що відрізняються високими ходовими якостями, багатофункціональністю і практичністю. Defender вселяє любов покупцям зі всього світу, забезпечуючи лояльністю до бренду. Цей автомобіль з оригінальною конфігурацією надихає людей – будь-то дослідники, екологи, представники ООН або медики Червоного Хреста – рухатися вперед, виходячи за рамки звичайного.

Defender DC100 ТА DC100 Sport на автосалоні у Франкфурті 2011

В основі всіх Defender лежать всього дві принципово різні платформи. Проте за минулі роки він вирішував будь-які завдання, а його конфігурація змінювалася різними способами: від пожежної машини до автомобіля пошуково-розвідувальних служб. Межі можливостей Defender визначає тільки багатство уяви його власників. Це – одна з багатьох причин, що пояснюють, чому близько трьох чвертей з двох мільйонів Defender (за приблизними оцінками), випущених за всі ці роки, до цих пір регулярно використовується на практиці.

Defender DC100 ТА DC100 Sport на автосалоні у Франкфурті 2011

Повертаючись до 2011 року, ми побачимо, як на Автосалоні у Франкфурті буде відкрито новий розділ в історії Defender. Там будуть представлені два концепт-кара на базі DC100, створені за використанням важливих елементів, які відображають характер Defender. Вони дозволять бренду Land Rover надихнути глядачів на мрії про майбутні моделі Defender і відкрити дискусію на цю тему.

Defender DC100 ТА DC100 Sport на автосалоні у Франкфурті 2011
Defender DC100 ТА DC100 Sport на автосалоні у Франкфурті 2011

Короткий огляд Defender

 • Два нових концепт-кара Land Rover покликані досліджувати можливі напрямки майбутньої еволюції дизайну легендарної моделі Defender.
 • “Соціалізована” компоновка сидінь (три сидіння, встановлені в ряд) натхненна найпершими автомобілями Land Rover.
 • Сучасні міцні і високотехнологічні матеріали запозичені зі світу розкішних яхт, приватних літаків і навіть космічних кораблів.
 • Концепт-кари відрізняються багатофункціональністю, здатністю до адаптації і гнучкою конфігурацією. Ці якості завжди були ключовими атрибутами Land Rover, ними володіє і сьогоднішня модель Defender.
  1. - DC100 демонструє майбутнє втілення високих характеристик і функціональної гнучкості Land Rover.
  2. - DC100 Sport – яскравий символ свободи і активного відпочинку.
 • Система сканування поверхні землі (Terrain-i) попереджає водія про перешкоди при русі бездоріжжям, а також може пропонувати альтернативні маршрути.
 • Система допомоги при русі в брід (Wade Aid), створена на базі гідролокатора, оцінює глибину водної перешкоди і рекомендує водієві оптимальну швидкість руху.
 • Розроблена Land Rover інтелектуальна система Terrain Response нового покоління автоматично оптимізує характеристики автомобіля відповідно до умов руху.
 • Пропонується також система “шипування” шин, яку водій може активувати одним натисненням кнопки.
 • “Технології майбутнього” в області лакофарбних покриттів дозволять створити кузов, який самоочищається та самовідновлюється.
 • Обидва концепт-кара побудовані на одній і тій самій легкій платформі з алюмінієвого сплаву.
 • Система постійного повного приводу і 8-ступінчаста трансмісія; інтелектуальна система Start / Stop і роздавальна коробка передач.
 • Система Driveline Disconnect фізично відключає задній міст (коли немає необхідності в повному приводі), щоб економити пальне.
 • 2,0-літрові чотирициліндрові двигуни (бензиновий і дизельний) можуть використовуватися також на гібридних автомобілях і електромобілях.
 • Водонепроникний і простий “ключ для дозвілля” (Leisure key) з чіпом системи ідентифікації радіочастот (RFID) – альтернатива пульту дистанційного керування.
 • Постійний зв’язок та телематичні системи забезпечують обмін даними в режимі “автомобіль-смартфон”, “автомобіль-автомобіль” або “автомобіль-база даних”.
 • Вбудовані пристрої для індуктивної зарядки електроприладів передбачені в обох концептах.
 • Land Rover підтверджує свої плани презентації нового Defender у 2015

Defender DC100 ТА DC100 Sport на автосалоні у Франкфурті 2011