21 вересня були підведені підсумки першого етапу конкурсу для користувачів facebook в рамках соціально відповідальної ініціативи Життя Варте!
Правильно на всі запитання відповіли 54 учасники першого етапу, який проходив на сторінці VolvoCarsUkraine у facebook. Переможець вибирався методом жеребкування. Церемонія вибору переможця відбувалася в офісі компанії Віннер Імпортс Україна, Лтд. за участі менеджера з реклами та PR бренду Volvo, що виступив ініціатором проекту, Валерії Блинової.

В результаті, перемогу в першому етапі здобув Vasily Tsvigun, який отримає автоконструктор Bburago та ексклюзивний подарунковий комплект “Музика в дорогу” від ОККО, а також сертифікат на обід в мережі ресторанів A la minute сумою 100 грн!
Приєднатися до ініціативи та виграти призи від партнерів проекту можна просто зараз. Для цього необхідно лише зайти на сторінку VolvoCarsUkraine у facebook та відповісти на запитання 4-х етапів конкурсу.
Розіграш призів серед переможців Другого етапу відбудеться 5 жовтня.
Конкурс відбувається в рамках соціально-відповідальної ініціативи Життя Варте!, яка стартувала 7 вересня
Проект ініційований брендом Volvo. Життя Варте! підтримали Асоціація безпеки дорожнього руху, Міжнародна молодіжна організація AIESEC, Майстерня соціальних проектів “Yedynka”, мережа АЗС ОККО, мережа придорожніх ресторанів Ala minute, телеканал MTV, радіостанція DJ FM, журнал Автоцентр, сайти Korrespondent.net та AutoTravel.ua.