DISCOVERY 2014: НОВИЙ ДИЗАЙН, ПОКРАЩЕНІ ПОКАЗНИКИ ЕКОНОМІЧНОСТІ ТА НОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Виразні риси оновленого дизайну екстер’єру та новий бедж «Discovery»
  • Новий високоекономічний 340-сильний бензиновий двигун 3.0 V6 S/C замінює 5.0 V8
  • Інтелектуальна система Стоп/Старт покращує показники витрати пального та зменшує викиди CO2
  • Нова опціональна одношвидкісна роздавальна коробка 8-ступенева автоматична трансмісія ZF для всіх моделей
  • Оновлений Discovery 4 буде представлений в офіційній дилерській мережі в Україні у січні 2014 року.

Land Rover оголошує про оновлення Discovery 2014 модельного року. Володар великої кількості нагород отримав оновлений дизайн, новий бедж, новий бензиновий двигун V6, нові технології, оновлену аудіо-систему та нові системи керування, комфорту та безпеки. Нововведення для Discovery 4 будуть доступні на автомобілях, які замовлятимуться з листопада 2013 року та надійдуть в Україну в січні 2014 року.

«Надзвичайно популярний Discovery розширює свій діапазон можливостей завдяки новому бензиновому двигуну 3.0 S/C. Один з найбільш стильних, продуктивних та універсальних автомобілів у світі, Discovery є відмінним авто для людей, які ведуть активний спосіб життя та насолоджуються ним повною мірою» – говорить Джон Едвардз, бренд-директор Land Rover на світовому рівні.

У 2014 модельному році Discovery отримав багато змін. Нова передня решітка радіатора, новий дизайн головного світла, нові фари денного світла з виразним LED дизайном, 2 нових дизайни колісних дисків надають Discovery ще більш впевненого вигляду. Для моделей 2014 модельного року також буде доступний опціональний «Black Design Pack» з оновленим оздобленням та додатковими варіантами 19- та 20-дюймових легкосплавних колісних дисків.

DISCOVERY 2014: НОВИЙ ДИЗАЙН, ПОКРАЩЕНІ ПОКАЗНИКИ ЕКОНОМІЧНОСТІ ТА НОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Новий бедж «Discovery»

Щоб підкреслити індивідуальність Discovery оновлений дизайн екстер’єру буде інтегровано для багатьох ринків. Вперше бедж «Discovery» замінить напис «Land Rover» на капоті. Напис із типом двигуна буде перенесено із задніх дверей на передні двері та буде розміщено з їх обох боків і матиме відображення SCV6, SDV6 чи TDV6.

Надзвичайно продуктивний бензиновий V6 приходить на зміну V8

Щоб підкреслити стратегію Land Rover стосовно розвитку сталих технологій, 5-літровий V8 замінено продуктивним 3.0 V6 S/C із системою Стоп/Старт. Всі моделі відтепер будуть оснащені 8-швидкісною автоматичною трансмісією ZF. Новий V6 виробляє 340 к.с. та 450Nm крутного моменту, забезпечуючи розгін від 0 до 100 км за 8.1 сек, а максимальна швидкість складає 195 км/год. Завдяки поєднанню новітніх технологій впроваджених на Discovery 2014 модельного року викиди CO2 складають лише 269 г/км.

Нові системи допомоги при керуванні та преміальна аудіо-система

Нові системи допомоги при керуванні, комфорту та безпеки Discovery 2014 модельного року включають: функцію визначення глибини броду (технологія унікальна для Land Rover), систему моніторингу мертвих зон, систему сканування ситуації позаду автомобіля (Closing Vehicle Sensing), систему контролю за рухом та систему камер кругового огляду з функцією контролю Т-подібних перехресть. На Discovery 2014 модельного року буде доступна преміальна аудіо-система від Meridian. Стандартний набір аудіо-системи включає 8 динаміків потужністю 380 W, в той час як аудіо-система об’ємного звучання від Meridian надає 825 W потужного звуку через 17 динаміків.

DISCOVERY 2014: НОВИЙ ДИЗАЙН, ПОКРАЩЕНІ ПОКАЗНИКИ ЕКОНОМІЧНОСТІ ТА НОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Технічні дані

DISCOVERY 2014: НОВИЙ ДИЗАЙН, ПОКРАЩЕНІ ПОКАЗНИКИ ЕКОНОМІЧНОСТІ ТА НОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ