RANGE ROVER SPORT ПІДКОРЮЄ ПУСТЕЛЮ: ЕКСКЛЮЗИВНЕ ВІДЕО
Новий документальний фільм демонструє, як абсолютно новий Range Rover Sport підкорив пустелю Руб-ель-Халі під час 800 км проїзду від світанку до заходу сонця, встановивши рекордний час подолання в 10 годин 22 хвилини.


За кермом серійного автомобіля офф-роуд рейсер Моі Торраллардона.

Land Rover представляє новий ексклюзивний документальний фільм, який демонструє міць та витривалість абсолютно нового Range Rover Sport під час підкорення пустелі Руб-ель-Халі. Відео, яке розміщене на каналі Land Rover в YouTube по ЛІНКУ , розповідає про 849 км подорожі команди від Ваді Адда Васір у Саудівській Аравії до кордону ОАЕ. Випробування було завершене 3 листопада 2013 року за 10 годин 22 хвилини із середньою швидкістю в 81.87 км/год і фільм демонструє деталі подорожі від її початку до завершення.

Випробування було проведено на абсолютно новому Range Rover Sport серійного виробництва з 510-сильним 5-літровим бензиновим двигуном V8, оснащеного стандартними шинами. Єдиною модифікацією стало оснащення автомобіля захистом днища. Автомобіль-рекордсмен було представлено на автосалоні у Дубаї 5 листопада 2013 року одразу після підкорення пустелі.

Лідируючі у класі та легендарні позашляхові можливості Land Rover, прогресивний дизайн надлегкої конструкції підвіски та інноваційне шасі сприяли абсолютно новому Range Rover Sport у проходженні складного випробування. Це випробування стало другим для нового Range Rover Sport, яке він пройшов протягом останніх декількох місяців, після підкорення Pikes Peak у червні.