НОВА МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА ВІД VOLVO CAR GROUP ОТРИМУЄ НАГОРОДУ RED DOT DESIGN
З Sensus Connected Touch власники Volvo отримують неперевершені комунікаційні можливості, включаючи перше в світі Голосове управління Spotify, яке інтегровано у автомобіль.

«Наші рішення, щодо комунікаційних можливостей, створені для того, щоб ви отримували ще більше задоволення від безпечного керування. Нагорода Red Dot Design ще раз підкреслює наш підхід орієнтований перш за все на людину та її бажання завжди залишатись на зв’язку зі світом», – зазначає Ален Віссер (Alain Visser), Старший Віце-президент Volvo Cars з маркетингу, продажів та обслуговуванню клієнтів.

НОВА МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА ВІД VOLVO CAR GROUP ОТРИМУЄ НАГОРОДУ RED DOT DESIGN

Доступний для нових та як аксесуар для вживаних Volvo

Sensus Connected Touch – це аксесуар, який встановлюється авторизованими дилерськими центрами Volvo Cars та є придатним для більшості моделей Volvo – V40, S60, V60, XC60, V70, XC70 та S80. Дана система також встановлюється на вживані автомобілі Volvo, починаючи з 2011 модельного року, які оснащено інформаційно-розважальною системою Sensus та 7-дюймовим монітором. Система перетворює інтегрований 7-дюймовий монітор на сенсорний екран, яким можна користуватись навіть не знімаючи рукавичок.

НОВА МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА ВІД VOLVO CAR GROUP ОТРИМУЄ НАГОРОДУ RED DOT DESIGN

Майстерно виконане голосове управління

Щоб задовольнити потреби кожного водія, система пропонує різноманітні варіанти управління: сенсорний екран, кнопки управління на кермі та управління з центральної консолі. Окрім цього, всі джерела музики можуть бути активовані за допомогою голосового управління.

«Ви можете запустити бажану композицію тільки озвучивши в голос її назву. Все це разом – голосове управління, зручний інтерфейс, надзвичайно швидкий Інтернет та широкий вибір ще близько 20 функцій та додатків, перетворюють Sensus Connected Touch на дійсно передову інформаційно-розважальну систему у порівнянні з тими рішеннями, які сьогодні пропонують наші конкуренти», – зазначає Ален Віссер.

Wi-Fi зв’язок

Підключення до Wi-Fi можливе як за допомогою вбудованих 3G/4G модемів, так і через мобільний телефон водія. Дані передаються через Wi-Fi між мобільним телефоном та Sensus Connected Touch. До Wi-Fi мережі можуть підключитись усі присутні в автомобілі, використовуючи вбудований модем.

НОВА МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА ВІД VOLVO CAR GROUP ОТРИМУЄ НАГОРОДУ RED DOT DESIGN

Нагорода Red Dot Design

Red Dot – це одна із найбільш видатних міжнародних нагород за найкращий дизайн. Найбільш відомі дизайнери та експерти світу визначають найбільш об’єктивну оцінку переможців. В раках нагороди Red Dot Design визначено три основні напрямки: дизайн продукту, дизайн комунікацій та концептуальний дизайн.