«ВСЕСВІТНІЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ДИЗАЙН РОКУ» СТАЄ СТОЧЕТВЕРТОЮ НАГОРОДОЮ RANGE ROVER EVOQUE
Rover Evoque було присуджено премію «Всесвітній автомобільний дизайн 2012 року». У результаті цієї події, оголошеної на Міжнародному автосалоні в Нью-Йорку 2012, загальна кількість нагород Evoque перевалила за 100.

Ця нагорода підтверджує новаторство та унікальність дизайну Evoque та доводить, що динамічний новий Range Rover створив новий сегмент ринку, завоювавши цим світове визнання.

Джеррі МакГаверн, директор з дизайну Land Rover, зазначив: «Для нас є честю те, що Range Rover Evoque здобув нагороду „Світовий автомобільний дизайн 2012 року“. Цей престижний титул є визнанням надзвичайно схвальних відгуків на сміливий і захоплюючий дизайн Evoque. Це автомобіль, що дійсно западає в душу».

«ВСЕСВІТНІЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ДИЗАЙН РОКУ» СТАЄ СТОЧЕТВЕРТОЮ НАГОРОДОЮ RANGE ROVER EVOQUE

Evoque вийшов у фінал у конкурсу із 46 претендентів та вирвав приз у гідних суперників – двох інших фіналістів: Citroen DS5 і Volkswagen Up!

Спочатку мале журі з п’яти дуже поважних експертів з дизайну відібрало фіналістів, яких потім оцінювали 66 суддів конкурсу «Автомобіль світу». Судді – дуже поважні, висококласні автомобільні журналісти з 25 різних країн.

Одним з п’яти членів експертного журі була Сільвія Баруффальді, заступник головного редактора журналу Auto & Design. Вона відзначила:

«Цей автомобіль залишився вірним своєму прототипу, ставши шедевром сучасного автомобільного дизайну. Він не лише не має рівних на різних ринках, але й спромігся втілити сімейні риси Land Rover у більш компактній, спортивній формі. Автомобіль класу преміум, позбавлений дешевого позерства».

У доповнення до відзначеного нагородами дизайну Range Rover Evoque також може похвалитися провідними в класі динамічними характеристиками, чудовою маневреністю на будь-якому типі поверхні, плюс інноваційними технологіями Range Rover, включаючи Terrain Response, сенсорний екран з подвійним зображенням, систему камер кругового огляду та багатий вибір варіантів оздоблення – на будь-який смак.