Нова трансмісія ZF 9HP буде представлена на автомобілях Range Rover Evoque 2014 модельного року з бензиновим та дизельним двигунами, які надійдуть у продаж у кінці 2013 року.

Land Rover представляє першу у світі 9  ступінчату автоматичну трансмісію

 • Значне вдосконалення світових показників паливної економічності.
 • Понижені передачі вдосконалюють всешляхові та всепогодні можливості Land Rover.
 • Інноваційна адаптивна система переключення передач підлаштовується під стиль керування та
 • запам’ятовує його відповідно до досвіду керування водія.
 • Land Rover є головним партнером проекту ZF, світового лідера у розробках трансмісійних технологій.

Київ, Україна, 28 лютого 2013 року – Перша у світі 9-ступінчата автоматична трансмісія для  пасажирського автомобіля буде представлена Land Rover на Женевському Автосалоні 2013. Вона буде  доступна на автомобілях Range Rover Evoque 2014 модельного року у кінці 2013 року. Трансмісія ZF 9HP  розроблена для модифікацій з поперечним розміщенням двигуна і є однією з найекономічніших та  технологічно довершених трансмісій, які будь-коли застосовувалися у виробництві серійних автомобілів.

Land Rover представляє першу у світі 9  ступінчату автоматичну трансмісію

Збільшена кількість передач з 6 до 9 надає покращені показники паливної економічності при відповідному  зменшенні рівня викидів CO2. Менший ступінь між передачами пропонує кращий відгук під час прискорення,  вдосконалене переключення передач, керованість та витонченість. Підвищене розміщення найвищої  передачі не лише зменшує витрату пального, але й, завдяки роботі двигуна на низьких обертах, покращує  комфорт та зменшує шуми при керуванні на високій швидкості. Трансмісія 9HP надзвичайно міцна та  чудово доповнює всюдихідний потенціал Evoque, забезпечуючи його високим рівнем продуктивності.  Найнижча передача трансмісії 9HP розміщена значно нижче ніж на нинішній 6-ступінчатій коробці передач і  спеціально призначена для експлуатації на офф-роуд, під час буксирування та більш екстремального  керування, наприклад під час крутих спусків та підйомів, надаючи водію найвищий рівень контролю.

Land Rover представляє першу у світі 9  ступінчату автоматичну трансмісію

В той час як 6-ступінчата трансмісія перемикає передачі послідовно, 9HP має функцію пропускання  передач для більш швидкого перемикання на понижену передачу під час різкого гальмування та при  збільшеному зусиллі водія на педаль. Гідротрансформатор має в собі багатофазну систему систему  амортизації для більш м’якого рушання та покращеної керованості.

“Ми надзвичайно схвильовані з нагоди презентації 9HP, яку спеціально було розроблено для того, щоб  вона точно підходила унікальним характеристикам наших автомобілів. Вона надасть Evoque додаткового  рівня продуктивності, витонченості та економічності, вдосконалюючи лідерські у класі показники», -говорить Джон Едвардз, бренд директор Land Rover. Інноваційна система адаптивного переключення передач підлаштовується під настрій водія за раховані  секунди, стаючи більш гострою під час швидкого керування чи м’якою в економному режимі. Режим Curve,  повздовжнє прискорення та контроль положення педалі – все стає в нагоді для покращеного перемикання  передач.

Land Rover представляє першу у світі 9  ступінчату автоматичну трансмісію

Режим Fast-Off визначає рівень послаблення дроселя, залучуючи водія збільшити потужність, а потім  утримує необхідну передачу. У разі, якщо водій переключається на понижуючу передачу при швидкому русі  автомобіля, трансмісія запам’ятає запит водія і здійснить переключення, коли швидкість знизиться до  певного рівня.

Land Rover представляє першу у світі 9  ступінчату автоматичну трансмісію

9HP є шедевром технологій і незважаючи на додаткові 3 передачі вона всього на 6 мм довша та на 7,5 кг  легша за 6-ступінчату трансмісію. Нова трансмісія займає менше місця, що забезпечується шляхом числа  інновацій у дизайні, до якого входить новий гідравлічний лопатевий насос, який робить значний внесок у  економічність, дві запатентовані зубчасті муфти замінять звичайне громіздке зчеплення та інтелектуально  розташований набір передач.

Land Rover представляє першу у світі 9  ступінчату автоматичну трансмісію

ZF, один із найбільш технологічно довершених виробників трансмісій у світі, обрав Land Rover як головного  партнера у розробці 9HP. Під час проекту інженери Land Rover працювали разом з інженерами ZF для  створення трансмісії для Range Rover Evoque. Інженерний склад спеціалістів Land Rover з розробок  трансмісій вже має значний досвід у адаптації продукції ZF до потреб автомобілів Land Rover, та  представили 8HP на Range Rover, Land Rover Discovery 4 та Range Rover Sport. 9HP виготовляється на  заводі ZF Gray Court у Південній Кароліні.

Land Rover представляє першу у світі 9  ступінчату автоматичну трансмісію

Range Rover Evoque складається на заводі Jaguar Land Rover у Хейлвуд. З початку презентації автомобіля  у вересні 2011 року було продано 140 000 автомобілів. Перша у світі 9-ступінчата трансмісія буде  представлена на моделях Evoque 2014 модельного року, які надійдуть у продаж в кінці цього року.