Range Rover Evoque одержав світову нагороду «Жіночий Автомобіль Року» 2012

Range Rover Evoque отримує світову відзнаку: автомобіль став переможцем світової нагороди Жіночий Автомобіль Року 2012.

Нагорода присуджувалась відповідно до обраних жінками критеріїв: суддівська комісія з 17 жінок редакторів автомобільних рубрик визнали Evoque кращою моделлю, яка відповідає жіночим критеріям вибору авто.

Ще одне визнання неперевершеного вигляду Evoque: новий Range Rover отримав більше ніж 110 міжнародних нагород.

Range Rover Evoque став переможцем світової нагороди Жіночий Автомобіль Року 2012, а також зайняв найвищу сходинку у категорії краща модель сегменту «luxury». Ця нагорода ще раз доводить виключні досягнення моделі Evoque у світі, які відтворюються більше ніж у 110 нагородах.

Нагорода Жіночий Автомобіль Року призначається суддівською комісією з 17 жінок редакторів автомобільних рубрик з усього світу. Кожен автомобіль, який розглядався на дане звання, ранжували відповідно до критеріїв, які є важливими для жінок при виборі автомобіля. До них входять такі функції, як безпека, місткість авто, зручність для дитини, екологічні показники, співвідношення ціна-якість, а також естетичність дизайну.

Досягнувши найвищих показників у сегменті автомобілів класу «luxury», Range Rover Evoque було надано титул Автомобіль Року. Результати нагороди було оголошено минулого тижня, але офіційна передача нагороди Land Rover відбудеться у вересні на Паризькому Автосалоні.

Джон Едвардз, Бренд-директор Land Rover, прокоментував призначення нагороди: «Жіночий Автомобіль Року 2012 відображає наскільки Evoque захопив ринок. Для кожного виробника автомобілів життєво важливо, щоб його продукція відповідала вимогам та очікуванням клієнтів по всьому світу.»

«Як автомобіль, що розроблено та виготовлено у Великобританії, Range Rover Evoque продовжує приваблювати клієнтів. Ми задоволені, що окрім 111 нагород за дизайн, розробки, продуктивність, Evoque має успіх у продажах по всьому світу.»