23 вересня 2010 компанія «Трістар Авто Еліт» – офіційний дилер Volvo та Land Rover представила Львову найдинамічніший автомобіль за всю історію Volvo.

Привідкрили завісу таємничості, поділившись своїми враженнями та сподіваннями з приводу нового автомобіля, представник ТзОВ з іноземними інвестиціями «Віннер Імпортс Україна, Лтд.» Ігор Бубняк, бренд менеджер Volvo Андрій Мартинів, а також власник та клієнт Volvo Андрій Іванович Калиняк.

У Львові представлений найдинамічніший автомобіль за всю історію Volvo
Для презентації нового Volvo S60 обрали концепцію «Стихія драйву». Запрошеним запропонували відкрити для себе ще одну, не звідану до цього часу стихію – стихію драйву, стихію абсолютно нового Volvo S60. Зухвале знайомство із зухвалим Volvo S60 відбулось на фоні насиченої шоу-програми з видовищними футуристичними елементами та неймовірним фуршетом. Гостями презентації були представники львівської бізнес еліти, підприємці, журналісти, прихильники та фанати автомобілів Volvo.
У Львові представлений найдинамічніший автомобіль за всю історію Volvo
У цей вечір вражаючим було все – і зухвалий Volvo S60, і неперевершена ведуча Наталка Карпа, і спокусливі учасниці гурту «Гламур», і запальні танцівниці шоу-балету«Gledis». Та найяскравішою зіркою вечора, безумовно, став інноваційний Volvo S60.
Жодна інша модель Volvo ще не справляла такого сильного враження своїм емоційним зарядом, впевненістю в собі та обіцянками неймовірного драйву на звивистих дорогах. Форми і лінії нового S60 мають одне призначення – давати енергію. Це й енергія руху у прямому сенсі цього слова, й енергія емоцій та почуттів.
У Львові представлений найдинамічніший автомобіль за всю історію Volvo
Автомобіль, створений, щоб викликати емоції, не залишив байдужим нікого. Уже наступного дня після офіційної презентації усім запрошеним на презентацію була надана можливість здійснити тест-драйв цього скандинавського інтелектуала на дорогах Львова.

У цьому безкомпромісно динамічному Volvo кожна деталь вражає з першого погляду:

  • інтер’єр, що представляє новий вимір ексклюзивної якості Volvo;
  • багата палітра ексклюзивних кольорів;
  • графічні риси гоночної траси, що особливо добре відстежуються в панелі приладів і дверях.

У Львові представлений найдинамічніший автомобіль за всю історію Volvo
Але найбільше враження на усіх учасників львівських тест-драйвів справили найпередовіші технології Volvo, застосовані у новому Volvo S60, а саме – система Pedestrian Detection (виявлення пішоходів) з повним автоматичним гальмуванням, революційна розробка, перша в світі технологія подібного рівня.
У Львові представлений найдинамічніший автомобіль за всю історію Volvo
Завдяки спеціальним датчикам ця система здатна виявити пішохода перед автомобілем, попередити про це водія і провести гальмування в автоматичному режимі. За умови руху на швидкості 25 км/год, вона дозволяє повністю уникнути зіткнення. Якщо ж авто рухається швидше, система забезпечує зменшення швидкості на 25 км/год, що суттєво зменшує силу удару при зіткненні.
У Львові представлений найдинамічніший автомобіль за всю історію Volvo
Також автомобіль обладнано системою City Safety, технологією, здатною знизити або повністю попередити вірогідність наїзду на автомобіль, що їде попереду на швидкості до 30 км/год. За допомогою системи City Safety автомобіль автоматично гальмує, якщо водій вчасно не встигає помітити, що автомобіль попереду знизив швидкість або взагалі зупинився, або якщо відбувається надто швидке зближення з нерухомим об΄єктом. Якщо відносна швидкість зближення між двома автомобілями знаходиться в межах від 15 до 30 км/год, система максимально знизить швидкість автомобіля до моменту наїзду.

Ще одна передова технологія, застосована у новому Volvo S60, - система захисту від перекидання (Roll Over Protection System). Завдяки передовим датчикам, переднатягувачі посилюють натягування ременів безпеки і у випадку перевертання сиcтема активує спеціальну завісу, що надувається. Кузов вироблено зі сталі різної міцності, тому у випадку фронтального зіткнення відбувається необхідний розподіл енергії удару, що дозволяє надійно захистити водійський салон.

Фронтальна частина автомобіля розділена на чотири зони, кожна з яких у випадку зіткнення виконує задану функцію.
Тест-драйви у Львові тривали 2 дні, оскільки новий Volvo S60 помчав на подальші презентації Україною.
А вже з жовтня компанія «Трістар Авто Еліт» запрошує усіх львів’ян ближче познайомитись із цим скандинавським шедевром та відчути поглинаючу енергію драйву особисто.
У Львові представлений найдинамічніший автомобіль за всю історію Volvo