Переможниця акції “Заправляй Pulls 95 – вигравай VOLVO XC70» отримала свій подарунок в автосалоні Трістар Авто Еліт

Заправляй Pulls 95   вигравай Volvo XC70

22 жовтня в автосалоні «Трістар Авто Еліт» відбулось гучне завершення акції «Заправляй Pulls 95 – вигравай VOLVO XC70». ЇЇ переможницею стала Наталія Чубенко, лікар із Острога (Рівненська обл.), яка, навіть тримаючи в руках ключі від свого VOLVO XC70, ніяк не могла повірити, що все це відбувається з нею насправді.
Заправляй Pulls 95   вигравай Volvo XC70
Заправляй Pulls 95   вигравай Volvo XC70
Заправляй Pulls 95   вигравай Volvo XC70
Нагадаємо, що з 1 серпня по 30 вересня 2010 в мережі «ОККО» тривала акція «Заправляй Pulls 95 – вигравай VOLVO XC70». За умовами акції, усі зареєстровані учасники програми FISHKA, що назбирали 2500 балів за пальне Pulls 95, заправляючись на АЗК «ОККО», мали право взяти участь у акції. Чим більше балів за пальне Pulls 95, кратних 2500, було в учасника, тим вищі у нього були шанси отримати подарунок.
Всього у розіграші взяли участь 19 256 учасників. Деякі з них враховувались два і більше разів, оскільки їх власники набрали вдвічі і більше балів кратних 2500 за Pulls 95.
У результаті комп’ютерного жеребкування, проведеного 30 вересня, переможницею акції та власницею нового VOLVO XC70стала Наталія Чубенко . За процедурою розіграшу та дотриманням прозорості та справедливості спостерігав спеціально запрошений експерт міжнародної аудиторської компанії Ernst&Young.
Заправляй Pulls 95   вигравай Volvo XC70

Вітаючи власницю нового VOLVO XC70, Дмитро Марков, бренд-директор торгової марки VOLVO в Україні, зазначив, що подарунок, який вручили переможниці, організаторами акції був обраний далеко не випадково. Адже тандем одного із найбільш екологічних автомобілів із енергоефективної лінійки Volvo та пального нового покоління від мережі АЗК «ОККО» був справді необхідною та очікуваною подією.

Заправляй Pulls 95   вигравай Volvo XC70
Ключі від VOLVO XC70 переможниці вручили Юрій Кучабський, віце-президент з комерційних питань «Концерну Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО») та Оксана Пеленьо, директор львівської обласної дирекції СК «Універсальна».
Заправляй Pulls 95   вигравай Volvo XC70
Власниця нового VOLVO XC70 вразила усіх учасників церемонії нагородження своєю безпосередністю та щирістю. Лікар-педіатр із Острога, якій часто доводиться долати чималі відстані до пацієнтів, зізналась, що навіть не сподівалась отримати такий подарунок. А телефонний дзвінок представника мережі «ОККО», який повідомив її про перемогу в акції, спочатку сприйняла як жарт від друзів. Поверталась до своїх пацієнтів на Рівненщині пані Наталя уже за кермом свого VOLVO XC70.
Заправляй Pulls 95   вигравай Volvo XC70

Компанія «Трістар Авто Еліт» щиро вітає переможницю акції та бажає їй неймовірних вражень від керування VOLVO XC70!