Абсолютно новий 5 дверний Range Rover Evoque  дизайн купе з універсальністю сімейного автомобіля. Частина перша

Переваги Range Rover Evoque

Поповнення лінійки Range Rover Evoque захопливою 5-дверною версією.

Поєднання концептуального дизайну із надзвичайною універсальністю та привабними рисами легендарного бренду.

Сміливий дизайн купе з тією самою компактністю, але з трохи піднесеною лінією даху.

Найкращі у класі показники екологічності (135 г/км*) та паливної економічності.

Доступні версії з повним та переднім приводом.

Інтер’єр преміум-класу – більше простору та практичності 5-дверного формату.

Універсальність та багажний простір, притаманні компактним універсалам.

Неперевершена динаміка та взірцева керованість на будь-яких поверхнях завдяки адаптивній системі амортизації Adaptive Dynamics з амортизаторами MagneRide™.

Найвищий у класі позашляховий потенціал завдяки легендарній системі від інженерів Land Rover – Terrain Response™.

Інноваційні технології Range Rover, включаючи сенсорний дисплей 8′ з функцією подвійного зображення та системою камер кругового огляду.

Запланований продаж у 160 країнах світу, починаючи з літа 2011 року.

Land Rover, Гейдон (Gaydon), Уорвікшир (Warwickshire), 10 листопада 2010 року – 17 листопада у рамках Лос-Анджелеського автосалону відбудеться світова прем’єра захопливої 5-дверної версії абсолютно нового Range Rover Evoque.

Наділена стильною та спортивною зовнішністю, посиленою надзвичайною практичністю, 5-дверна версія Range Rover Evoque доповнює захопливу версію купе задля створення неймовірно жаданого модельного ряду, який вносить суттєві зміни у сегмент компактних позашляховиків преміум-класу.

Як і версія купе, 5-дверний Range Rover Evoque зберіг у собі дух сенсаційного концепту Land Rover LRX, який пропонує нову інтерпретацію класичного дизайну крос-купе.

Як справжній представник бренду Range Rover, 5-дверний Evoque є втіленням надзвичайної майстерності виконання, виняткової розкоші та вражаючого технічного потенціалу, але у більш компактному кузові.

Коментує Філ Пофем (Phil Popham), Виконавчий директор Land Rover: “Розширення модельного ряду Evoque відкриває перед нами цілковито нові перспективи. Зберігши усе найкраще від версії купе, новий 5-дверний Range Rover Evoque пропонує своїм потенційним покупцям ще більше вибору, більше практичності, більше універсальності та гнучкості. Впевнений, що поява Evoque на світових ринках у 2011 році неодмінно розширить та посилить глобальну принадність марки Range Rover”.

Абсолютно новий 5 дверний Range Rover Evoque  дизайн купе з універсальністю сімейного автомобіля. Частина перша

Дизайн купе та 5-дверна універсальність

5-дверний Range Rover Evoque є новою та захопливою інтерпретацією концептуального LRX – він гармонійно поєднує в собі яскраву постать та динаміку класичного крос-купе з дивовижною функціональністю, обумовленою 5-дверним форматом.

Внутрішній простір 5-дверного Range Rover Evoque був збільшений без найменшого компромісу з компактністю 3-дверного купе – габаритна довжина та ширина автомобіля залишились незмінними.

Продуманий дизайн та раціональна компоновка дозволили 5-дверному Evoque зберегти усі ключові цінності бренду Range Rover – виняткову розкіш, технічну довершеність та вражаючий всюдихідний потенціал. Але разом з цим він залишається відданим енергійному духу революційної концепції LRX.

Коментує Джері Макговерн (Gerry McGovern), шеф-дизайнер Land Rover: “5-дверний Range Rover Evoque випромінює той самий емоційний рівень, що й 3-дверний купе, але водночас пропонує неперевершену універсальність сімейного автомобіля. Ключові лінії залишились незмінними – виразна висхідна бокова лінія, мускулисті плечі уздовж кузова та елегантне зниження лінії даху – але з трохи піднесеною задньою частиною даху. Пропонуючи вражаючий рівень просторості та універсальності, цей автомобіль зберігає абсолютну сутність, візуальну міцність та бездоганну – наче в коштовного каменя – деталізацію купе”.

Абсолютно новий 5 дверний Range Rover Evoque  дизайн купе з універсальністю сімейного автомобіля. Частина перша

За вражаючим екстер’єром 5-дверного Range Rover Evoque криється надзвичайно розкішний інтер’єр, для оздоблення якого використовуються такі ж високоякісні матеріали та елегантний дизайн, що й для решти моделей Range Rover.

Продовжує Джері Макговерн: “Виразна та водночас проста архітектура салону проявляється у сміливому поєднанні суцільних горизонтальних елементів передньої панелі з потужними вертикальними лініями центральної консолі”.

Уперше в класі компактних позашляховиків Range Rover Evoque дозволяє своїм покупцям щедро оздобити інтер’єр м’якою шкірою преміум-класу, а також застосувати стильну подвійну стрічку майже для кожної поверхні передньої панелі, дверей та сидінь.

Контраст комфортному аромату та м’якості натуральної шкіри створюють елементи оздоблення зі справжнього металу. Прохолодні на дотик та майстерно припасовані, вони елегантно підкреслюють вишуканість та високу якість інтер’єру.

Компактний козирок комбінації приладів посилює відчуття розкоші та недвозначно натякає на спортивний характер Evoque. Глибоко посаджені до оздоблених хромом спортивних колодязів, подвійні прилади мають привабливий тривимірний вигляд з підсвічуваними стрілками та окантовками.

Get the Flash Player to see this content.

Комфорт та універсальність сімейного автомобіля Range Rover Evoque

Завдяки збільшеній на 30 мм висоті 5-дверний Range Rover Evoque пропонує додатковий простір та універсальність свого розкішного салону. Задні пасажири отримали значну перевагу у вигляді збільшеного на 50 мм простору на рівні плечей та достатнього простору над головою, що можна легко порівняти з традиційними спортивними седанами.

Панорамний люк, що простирається по всій площі даху, викликає захопливе відчуття просторості та наповнює інтер’єр природним світлом.

Зростаючим сім’ям 5-дверний Range Rover Evoque пропонує високий рівень універсальності та просторий багажний відсік, притаманний компактним універсалам.

Задні сидіння з ременями безпеки та підголівниками для трьох пасажирів оснащені точками кріплення для дитячих сидінь ISOFIX, тоді як спинки складаються у співвідношенні 60/40. За необхідності багажний простір може бути збільшений до вражаючих 1445 л.

Найнижча у лінійці Range Rover посадка водія одразу нагадує про спортивний норов Evoque, але водночас не позбавляє відчуття фірмової ‘командирської’ посадки.

Абсолютно новий 5 дверний Range Rover Evoque  дизайн купе з універсальністю сімейного автомобіля. Частина перша

Динаміка. Невимушеність. Досконалість

5-дверний Range Rover Evoque створений дарувати неперевершений досвід керування, який поєднує в собі вражаючу динаміку та спортивність з відмінною реакцією, невимушеністю і досконалістю.

Коментує Мюрей Дітч (Murray Dietsch), Директор з розвитку програм Land Rover: “За своїм спортивним характером 5-дверний Range Rover Evoque абсолютно не відрізняється від купе. Ми зосередились на жвавості автомобіля та захопливому керуванні, аби майбутні власники отримали неперевершений досвід, навіть при повсякденній експлуатації в умовах міста. Завдяки новітнім технологіям на кшталт MagneRide™ ми можемо гарантувати, що така динамічна завзятість буде досягнута не за рахунок компромісу з унікальними характеристиками чи комфортом.”

Передбачена в якості опції, адаптивна система амортизації Adaptive Dynamics пропонує новітні амортизатори MagneRide™, що забезпечують винятковий баланс впевненої, жвавої керованості та неперевершеної плавності ходу. Удосконалена підвіска більш ретельно контролює поведінку кузова та підтримує блискавичну реакцію.

Будучи істинним Range Rover, 5-дверний Evoque вирізняється неабиякими всепогодними та всюдихідними здібностями. Подібно до своїх старших братів, його вражаючий позашляховий потенціал помітно посилюється останньою версією запатентованої системи адаптації до дорожніх умов Terrain Response.

Новий Evoque стане першим Range Rover, замовники якого зможуть обирати поміж стандартною інтелектуальною системою постійного повного приводу, що забезпечує виняткову динаміку і тягове зусилля на будь-якій дорожній поверхні, та опціональною системою переднього приводу, що додатково сприяє економії пального.

Для комплектації 5-дверного Range Rover Evoque інженери представили ті самі довершені турбодизелі, що й для версії купе. На вибір покупців представлені дві версії цілком удосконаленого 2,2-літрового турбодизеля TD4 – потужністю 150 та 190 к.с. Передньопривідна версія зі 150-сильним 2,2-літровим мотором вирізняється взірцевим рівнем викидів CO2, який не перевищує 135 г/км*.

Справжнім шедевром інженерної думки вважається новий 2,0-літровий 240-сильний бензиновий двигун Si4, який поєднує в собі систему безпосереднього впорскування, турбонаддув та подвійну систему регулювання фаз газорозподілу – усе заради виняткової динаміки та економії пального.

Продовжує Мюрей Дітч: “Завдяки поєднанню довершених силових агрегатів із полегшеним кузовом та комплексом екологічних технологій ми досягли виняткового рівня паливної економічності, що по праву вважається показовим у сегменті SUV преміум-класу.”

Незмінна відданість ідеї стійкого розвитку

Не відрізняючись від купе своїми компактними розмірами та надсучасними технологіями, 5-дверний Range Rover Evoque впевнено посилює позиції Land Rover на шляху до стійкого розвитку. Компанія позиціонує Evoque як найкомпактнішу, найлегшу та найекономічнішу модель в історії Range Rover.

Розвинута екологічність новинки походить від комплексного підходу компанії до зменшення шкідливого впливу протягом всього періоду експлуатації автомобіля – від розробки та складання до експлуатації користувачем та кінцевої утилізації.

Наряду з високим рівнем розкоші й технологічної довершеності справжнього Range Rover, продуктивність та відповідальний дизайн нового Evoque дозволяють йому по праву вважатися найбільш екологічним автомобілем у своєму класі.

Ключовими інноваціями, що сприяють покращенню екологічних показників є:

 • компактні розміри – довжина Range Rover Evoque становить 4350 мм, що на 430 мм менше, ніж у Range Rover Sport;
 • зменшена маса – застосування новітніх матеріалів для конструкції кузова та підвіски;
 • продуктивні двигуни – довершені дизельні та бензинові мотори, система безпосереднього впорскування та інтелектуальна система Стоп-Старт;
 • знижений рівень викидів CO2 – електрична система підсилювання рульового управління (EPAS), інтелектуальна система рекуперації енергії гальмування та вдосконалені трансмісії;
 • наявність модифікації з переднім приводом – зменшення ваги та мінімізація втрат у силовому агрегаті;
 • утилізація та повторне використання матеріалів – максимальне використання вторинної сировини та екологічно чистих матеріалів, а також покращення придатності автомобілів із закінченим строком експлуатації до вторинної переробки.

Результатом є Range Rover, який задає нові стандарти паливної економічності та екологічності у класі компактних позашляховиків преміум-класу, адже рівень викидів CO2 в передньопривідній дизельній 5-дверній версії не перевищує 135 г/км*.

Абсолютно новий 5 дверний Range Rover Evoque  дизайн купе з універсальністю сімейного автомобіля. Частина перша

Range Rover Evoque. Пізнаваний та неповторний

Дизайнери та інженери запровадили безліч інноваційних та унікальних функцій, які виділяють 5-дверний Range Rover Evoque поміж загального натовпу.

Не в останню чергу виразна постать Evoque завдячує світловим приладам. Вже з першого погляду в очі кидається потужна графіка передніх фар, реалізована з використанням світлодіодних технологій. Аналогічна графіка відтворена у світлодіодних задніх ліхтарях, які зі своїм тривимірним дизайном походять на коштовні самоцвіти.

Якщо підійти до автомобіля вночі, він неодмінно вразить стильною графікою вздовж передніх дверей, що підсвічуються ліхтарями у нижній частині зовнішніх дзеркал.

Особливі враження, безумовно, очікують у салоні автомобіля. Електронні дисплеї просинаються наче професійна мультиплікаційна заставка, а поворотний селектор передач завершує привітання, плавно висуваючись прямо до руки водія.

Світлодіодна система фонового освітлення посилює комфорт та вишуканість інтер’єру та дозволяє водієві змінювати колір ліхтарів під власний настрій. Але щойно він обирає режим Dynamic, салон автомобіля наповнюється по-спортивному червоними відтінками, у т.ч. інформаційний дисплей комбінації приладів та самі прилади.

Завершує список опцій перший в історії Range Rover панорамний люк, який наповнює салон природним світлом та перетворює кожну поїздку на унікальну подію.

На вибір потенційних замовників 5-дверного Range Rover Evoque дизайнери представили три основні теми дизайну, кожна з яких має свій індивідуальний характер. Зокрема:

Pure – поєднання вражаючого екстер’єру концептуального автомобіля зі стильним оформленням інтер’єру в нейтральних тонах задля підкреслення простих, чистих форм в архітектурі салону. М’які на дотик та комфортні матеріали на більшості поверхонь контрастують з декоративними елементами зі справжнього металу, оздобленого полірованим алюмінієм.

Prestige – найвищий рівень розкоші Range Rover, поєднання замовленого екстер’єру з унікальними дисками 19” та яскравими металевими елементами декору з толерантним інтер’єром у повному шкіряному оздобленні. Розкішні двоколірні варіанти оздоблення шкірою преміум-класу, подвійна строчка, а також декоративні елементи з натурального дерева і справжнього металу.

Dynamic – стильний, підкреслений екстер’єр з дисками 20” та унікальними бамперами, порогами, решіткою радіатора та насадками вихлопних труб – усе для більш напористої та більш впевненої постаті. Контрастний колір даху та спойлера передбачений в якості безоплатної опції, спортивний стиль інтер’єру, що базується на темних кольорах з яскравими контрастними вставками, оздоблення сидінь перфорованою шкірою та унікальна спортивна деталізація.

Абсолютно новий 5 дверний Range Rover Evoque  дизайн купе з універсальністю сімейного автомобіля. Частина перша

Технологічний рівень преміум-класу

Якщо говорити про органи управління, організацію телефонного зв’язку, комфорт та зручність усіх пасажирів, тут 5-дверний Evoque пропонує такий самий вибір надсучасних технологій, що й більші моделі Range Rover.

Починаючи з керма, в інтер’єрі Range Rover Evoque можна побачити ретельно продуману систему органів управління та дисплеїв, що вирізняється стильною, простою компоновкою, широкою функціональністю та найлегшим у класі принципом користування.

Єдиним центром управління є відомий по моделях Range Rover сенсорний дисплей високої роздільності з діагоналлю 8”, відмітними особливостями якого є чітка графіка та проста, інтуїтивна структура меню. Сенсорний дисплей може бути оснащений інноваційною функцією подвійного зображення (Dual View), що дозволяє водієві та передньому пасажиру одночасно переглядати зображення з різних джерел.

Для покупців, які добре розуміються на технологіях, передбачений цілий комплекс додаткових інтерфейсів для підключення різноманітних електронних пристроїв, як наприклад, інтерфейс Bluetooth для організації гучного мобільного зв’язку та передачі потокового аудіо, а також мультимедійний інтерфейс з USB-портами та роз’ємами для підключення плеєрів iPod та інших портативних пристроїв.

Новий Evoque є першим Range Rover, оснащеним новою акустичною системою, розробленою у взаємодії з провідним виробником акустичних систем класу High-End – компанією Meridian. Зокрема, система Meridian найвищого рівня має 17 динаміків загальною потужністю 825 Вт, що забезпечують кристально чисте та неймовірне реалістичне звукове оточення.

До переліку додаткових опцій 5-дверного Range Rover Evoque також належать:

 • система Advanced Park Assist для автоматичного паралельного паркування;
 • система контролю мертвих зон;
 • система камер кругового огляду (5 цифрових камер, включаючи камеру заднього виду для підтримки руху назад);
 • цілком автоматична 2-зональна система клімат-контролю з таймером програмування автономного опалювача;
 • навігаційна система з жорстким диском;
 • радіоприймач DAB/FM/AM/Sirius, мультиплеєр з жорстким диском на 10 віртуальних компакт-дисків;
 • система цифрового та супутникового телебачення + DVD-плеєр;
 • мультимедійна система для задніх пасажирів (монітори 8′, цифрові бездротові навушники та пульт управління з сенсорним дисплеєм);
 • система пасивного доступу (без ключа) та електричний привід кришки багажного відсіку;
 • адаптивна система головного освітлення з інтелектуальною системою управління дальнім світлом;
 • обігрів переднього скла, підігрів передніх сидінь та керма.

Літо 2011 року – початок продажів у 160 країнах світу

Виробництво обох версій Range Rover Evoque буде налагоджено у Великобританії – на провідному заводі компанії у м. Хейлвуд (Halewood), що у графстві Мерсісайд (Merseyside). Очікується, що влітку 2011 року модель з’явиться в офіційній дилерській мережі більше ніж у 160 країнах світу. За попередніми даними, ціна починатиметься з позначки £30,000/ 35,000€.

Коментує Філ Пофем (Phil Popham): “Випуск Range Rover Evoque є значним кроком вперед у розвитку бренду Range Rover. Авжеж, ця революційна модель несе у собі нове захоплення та нову ідентифікацію марки, але водночас залишається відданою усім цінностям преміум-класу, які творили успішну історію Range Rover протягом останніх 40 років”.

Абсолютно новий 5 дверний Range Rover Evoque  дизайн купе з універсальністю сімейного автомобіля. Частина перша

Революційний дизайн

5-дверний Range Rover Evoque пропонує своїм потенційним замовникам захопливу альтернативу енергійній версії купе, з інноваційною інтерпретацією сенсаційної концепції LRX.

Нова модифікація поєднує в собі принадну постать та динаміку оригінального крос-купе, але з підвищеним рівнем функціональності, обумовлену 5-дверним форматом.

Коментує Джері Макговерн (Gerry McGovern), шеф-дизайнер Land Rover: “Ми піднесли 5-дверний Range Rover Evoque на той самий емоційний рівень, що й 3-дверний купе, але його вирізняє неперевершена універсальність сімейного автомобіля. Ретельна робота над дизайном дозволила нам повністю зберегти той унікальний та захоплюючий настрій концептуального LRX“.

Дизайн купе та 5-дверна універсальність

Задля збереження притаманних рис оригінального крос-купе дизайн 5-дверного Range Rover Evoque був повністю запозичений у версії купе.

Зокрема, обидві модифікації мають ідентичну довжину та ширину. У сміливому екстер’єрі безпомилково упізнається та сама мова дизайну, з її новими інтерпретаціями класичних рис дизайну Range Rover, включаючи фірмовий рельєфний капот, спадну лінію даху та винесення усіх чотирьох коліс ближче до кутів автомобіля.

Для збільшення простору салону дизайнери трохи змінили кут лінії даху, збільшивши її на 30 мм порівняно з версією купе.

Коментує Джері Макговерн: “Ключові лінії залишилися незмінними – виразна висхідна бокова лінія, мускулисті плечі уздовж кузова та елегантне зниження лінії даху – але з трохи піднесеною задньою частиною даху. Пропонуючи вражаючий рівень просторості та універсальності, цей автомобіль зберігає абсолютну сутність, візуальну міцність та бездоганну деталізацію купе”.

Глибоке відчуття першокласної якості викликає стильний екстер’єр – з його чіткими, натягнутими лініями, тонкою деталізацією на кшталт бокових повітрозабірників, а також витонченою – наче самоцвіти – тонкою оптикою зі світлодіодними ліхтарями та клиновидними покажчиками повороту.

Коментує Джері Макговерн: “З таким поєднанням сміливого дизайну та універсальності 5-дверна версія значно посилює привабність Range Rover Evoque. Отже, потенційні покупці зможуть обрати для себе унікальний, неперевершений автомобіль, функціональність якого у повній мірі відповідає потребам сучасної людини”.

Абсолютно новий 5 дверний Range Rover Evoque  дизайн купе з універсальністю сімейного автомобіля. Частина перша

Сучасний інтер’єр преміум-класу у спортивному стилі

Енергійна, виразна архітектура та високоякісні матеріали, що завжди були традиційними для Range Rover, використані в інтер’єрі нового 5-дверного Evoque у більш сучасний спосіб, що дозволило додати його рисам більшої спортивності.

Як і у більших моделях Range Rover, виразна та водночас проста архітектура салону проявляється у сміливому поєднанні суцільних горизонтальних елементів передньої панелі з потужними вертикальними лініями центральної консолі.

Стильні форми салону концепту LRX надихнули дизайнерів на відтворення виразного схилу центральної консолі та чистих, елегантних ліній передньої панелі. У задній частині похилої консолі зберігся оригінальний відсік для речей, відкрита конструкція якого цілком відповідає загальній концепції легкості та практичності автомобіля.

Виняткова якість матеріалів та бездоганна майстерність виконання підкреслені сучасним виглядом поверхонь інтер’єру, включаючи щедре оздоблення вентиляційних отворів та горизонтальних зсувних жалюзі на центральній консолі.

Компактний козирок комбінації приладів посилює відчуття розкоші та недвозначно натякає на спортивний характер Evoque. Глибоко посаджені до оздоблених хромом спортивних колодязів, подвійні прилади мають привабливий тривимірний вигляд з підсвічуваними стрілками та окантовками.

Цілком скляний панорамний люк, доступний в якості опції, підсилює відчуття простору та свободи в оманливо місткому салоні, наповнюючи автомобіль природним світлом.

Продовжує Джері Макговерн: “Розкішний та надсучасний інтер’єр є ідеальним доповненням екстер’єру автомобіля. Вишукані матеріали, майстерність виконання та чіткий, елегантний дизайн безпомилково вказують на те, що цей автомобіль має салон справжнього Range Rover, але зі спортивним присмаком”.