Volvo S60 – кращий автомобіль середнього класу в Україні!

Представлений минулого року спортивний седан від Volvo Cars визнано кращим автомобілем року в Україні в одному з найскладніших в конкурентному плані сегменті D. На церемонії нагородження переможців конкурсу «Автомобіль року 2011», що відбулася 8го лютого поточного року, відзначили нову модель почесним званням, вказавши здобутки Volvo Cars в сфері дизайну, їздових якостей, систем безпеки та новітніх технологій.

Volvo S60 – кращий автомобіль середнього класу в Україні!

Світова прем΄єра Volvo S60 відбулася на Женевському Автосалоні 2го березня 2010 року. З того часу спортивний седан встиг завоювати серця багатьох споживачів та поціновувачів бренду, що також підтверджують численні нагороди моделі, отримані в інших країнах. Серед них нагороди за «Кращий спортивний Автомобіль 2010 року» в Росії (за версією журналу «Автомобіль»), «Автомобіль 2011 року» в Норвегії та Греції, «Кращий продукт 2010 року» в Німеччині (нагорода за здобутки в сфері технологій та новітніх розробок), «Кращий Автомобіль представницького класу» в Шотландії тощо. Крім того, автомобіль наразі є одним з десяти претендентів на звання Автомобіля року в Світі.
В Україні Volvo S60 було представлено восени минулого року на презентаціях, проведених в усіх 11 офіційних дилерських центрах. Майже всі великі міста країни мали змогу побачити довгоочікувану новинку на цих заходах, зробити тест-драйви, на власному досвіді переконатись в перевагах моделі та познайомитись з новими технологіями, представленими в ній.

Volvo S60 – кращий автомобіль середнього класу в Україні!

«Конкуренція на цьому ринку вкрай гостра, а покупці добре усвідомлюють, що їм потрібно. Ми робимо акцент на емоційний аспект, спортивний дизайн та ходові якості. Успіх в даному сегменті ринку має величезне значення для іміджу виробника, і ми впевнені, що новий S60 буде найсильнішим гравцем на цьому полі», – відмітив президент та головний управляючий Volvo Cars.

Volvo S60 – кращий автомобіль середнього класу в Україні!

Поява нового Volvo S60 знаменує початок нової ери в історії шведського автомобілебудування, яка нараховує понад 80 років. Новий S60 наче вийшов з майстерні митця, настільки він вражає своїми формами. Без сумніву, це найдинамічніша модель Volvo, наділена передовою технологією безпеки – системою ідентифікації пішоходів з функцією автоматичного гальмування.

«S60 не залишить байдужим нікого. Кожна лінія та кожен елемент S60 вражають нашу уяву. Якщо розглядати автомобіль у профіль, то в ньому безпомилково вгадується стиль купе, при чому задні двері сприймаються як дивовижно вдале доповнення», – вважає директор з дизайну Volvo Cars Петер Хорбері (Peter Horbury).

Volvo S60 – кращий автомобіль середнього класу в Україні!

Новий S60 пропонує виключні їздові якості – це, без сумніву, найдинамічніше авто з тих, що були представлені компанією Volvo за всю її історію.

«Мета даного проекту полягала в тому, щоб розробити шасі, застосовуючи весь досвід Volvo. Ми можемо заявити, що нам вдалося вийти на такий рівень, що до цього був недосяжним», – завірив Стефан Селквіст (Stefan Sällqvist), відповідальний за розробку шасі нового S60.

Volvo S60 – це перший на ринку седан, що включає покращену систему стабілізації. Завдяки цьому датчику, що вимірює рівень нахилу, система може на ранній стадії виявити тенденцію до заносу. В результаті система динамічної стабілізації та контролю тяги DSTC може раніше активізуватися та внести корективи з більшою точністю. Вдосконалена система стабілізації значно покращує керування автомобілем, дозволяючи контролювати поперечні сили, що впливають на автомобіль, що в свою чергу зменшує процес керування та дозволяє більш чітко виконувати різкі маневри.
Салон нового S60 не лише витримано в спортивному стилі, а й пропонує водієві найпередовіші рішення, що полегшують керування автомобілем.

Volvo S60 – кращий автомобіль середнього класу в Україні!

Система виявлення пішоходів з функцією автоматичного гальмування представляє собою справжній прорив в галузі активних систем безпеки. Завдяки цій технології, автомобіль може вчасно виявити пішохода, що проходить по дорозі перед автомобілем, та попередити водія. Якщо водій вчасно не реагує на попередження, система проводить гальмування в автоматичному режимі.

«Ми за правом пишаємося нашим успіхом – ми створили надійну технологію, і тепер ми можемо запропонувати закінчене рішення безпеки, що дозволяє запобігти наїзду на пішохода. Система здатна виявити пішохода, попередити водія та самостійно зупинити автомобіль. Наскільки ми можемо судити, це перша в світі подібна технологія. Завдяки такій системі, ми добилися підвищення гальмівного зусилля в випадку автоматичного гальмування в межах від 50% до повної зупинки», – підкреслив Томас Броберг (Thomas Broberg), провідний консультант Volvo Cars з проблем безпеки.

Volvo S60 – кращий автомобіль середнього класу в Україні!

Новий S60 буде поставлятися з абсолютно новою інформаційно-розважальною системою: інформація з аудіо системи, навігаційної системи, мобільного телефону та інших систем забезпечення буде виводитися на п΄яти або семидюймовий кольоровий екран, розташований в верхній частині центральної консолі. Екран розташований високо, дозволяючи водієві не відволікатися від дороги.

Команда Volvo в Україні дякує шанувальникам бренду за прихильність та медіагрупі «Автоцентр» за почесну нагороду!