Найоригінальніший загальноєвропейський фестиваль «Volvo Snowbombing 2011»

Компанія Volvo Car Europe і фестиваль Snowbombing оголосили про партнерство в проведенні пан-європейської події в 2011 році: ‘Volvo Snowbombing 2011′, тижневого міжнародного фестивалю музики, зимових видів спорту та безпрецедентних веселощів.
Не пропустіть дійових осіб: Prodigy, Fatboy Slim, Pendulum (живий виступ), Magnetic Man, Professor Green, безліч груп, діджеїв, Plus Comedy та багато іншого. У рамках фестивалю також буде проведена вечірка Volvo Ice Camp (крижаний табір) і Volvo Road Trip, які пройдуть 4-9 квітня.

Найоригінальніший загальноєвропейський фестиваль «Volvo Snowbombing 2011»

Маючи офіційний* статус «Кращого європейського фестивалю» і найкращого й найоригінальнішого фестивалю світу зі сноуборду і музики, «Snowbombing» вже другий рік поспіль співпрацює з дизайнерськими автомобілями компанії Volvo Cars, в цьому році оголошуючи про велику загальноєвропейську спонсорську угоду.
Тепер спонсорський захід «Volvo Snowbombing» являє собою унікальний розважальний тижневий фестиваль міжнародної музики, діджеїв світового рівня і зимових видів спорту, спрямований на вибагливу аудиторію. Захід, який проводиться на неймовірно гарному альпійському курорті Майрхофен, Австрія, пройде 4-9 квітня 2011 року і намагатиметься надати найкращі з можливих розваг для подорожуючих учасників фестивалю.

Найоригінальніший загальноєвропейський фестиваль «Volvo Snowbombing 2011»

Гарет Купер, директор Volvo Snowbombing, зазначив:

«Ми вважаємо Volvo і Snowbombing вдалим поєднанням – це два потужних бренди, які розширюють межі впливу кожен у своїй галузі. Деякі заплановані види діяльності швидше за все матимуть неабияке враження на публіку, і в цьому році компанія Volvo повністю інтегрується в захід, забезпечивши ще більше розваг для нашої постійно зростаючої аудиторії!»

Кайлі Раш, відповідальний за лояльність до бренду на Volvo Car Europe говорить:

«Компанія Volvo Car Europe з радістю оголошує про своє партнерство з фестивалем Snowbombing в 2011 році, який тепер називається Volvo Snowbombing. Snowbombing, також як Volvo, є мобільним брендом, і у нас багато подібних цінностей, що робить наше партнерство ідеальним. За допомогою розкішних машин з інноваційним дизайном, розроблених перш за все з думкою про людину, компанія Volvo органічно інтегрується у захід і додасть фестивалю сноу-бомберів ще більше розваг та пригодницького духу.»

Найоригінальніший загальноєвропейський фестиваль «Volvo Snowbombing 2011»

Фестиваль «Volvo Snowbombing» на даний момент розглядається багатьма як найкраще шоу на снігу, де музика, що виконується мегазірками на кшталт The Prodigy та Fatboy Slim, розташування на 630 метрах над рівнем моря і вечірка в іглу є всього лише частиною запропонованих чудових розваг.

Найоригінальніший загальноєвропейський фестиваль «Volvo Snowbombing 2011»

Із залученням Volvo Car Europe відкривається новий вимір: вечірка у крижаному таборі Volvo Ice Camp, яка збере разом завсідників вечірок та представників ЗМІ з усієї Європи в рамках дійсно міжнародного заходу – фестивалю, де на сцені виступають найкращі виконавці. У четвер 7 квітня компанія Volvo збере 250 щасливих переможців змагань і спеціально запрошених гостей з провідного курорту Майрхофен в рамках чарівної міні-поїздки до крижаного табору Volvo Ice Camp на капрунскій льодовик Китцштайнхорн, де можна помилуватися не тільки захоплюючими пейзажами, але і приголомшливим дизайном оригінальної виставки машин, яка і є місцем проведення вечірки. Гостям буде запропоновано чотири величезних іглу, в тому числі виставковий, де будуть представлені зразки останніх доробок приголомшливого дизайну та інноваційних технологій компанії Volvo, включаючи нову зухвалу модель Volvo S60, розроблену як справжній спортивний автомобіль, що без сумніву викликає масу найпозитивніших емоцій, та одну з найдинамічніших моделей Volvo всіх часів – Volvo V60. Ексклюзивні сети від кращих виконавців світу, список яких буде подано нижче, забезпечать відмінний настрій, в той же час учасники мають змогу відпочити в Крижаному барі.

Найоригінальніший загальноєвропейський фестиваль «Volvo Snowbombing 2011»

100 машин, що відправляються в турне

Компанія Volvo Cars також запросить гостей з Об’єднаного Королівства, Німеччини, Бельгії, Швейцарії, Нідерландів та Італії, і вони приїдуть на вечірку за допомогою відомого турне Volvo Road Trip, яке знаменує відкриття фестивалю. Завсідники Snowbombing, спеціально запрошені виконавці та знаменитості приїдуть на фестиваль з усієї Європи, щоб приєднатися до цієї європейської пригоди. У 2011 році відбудеться загальноєвропейське розширення Volvo Road Trip – додатково до 100 машин, які вирушать з Мейдстоун, Об’єднане Королівство; Volvo Road Trip також візьме старт з Німеччини (Берлін), Голландії (Амстердам) та Італії (Мілан).

Найоригінальніший загальноєвропейський фестиваль «Volvo Snowbombing 2011»

Унікальною рисою фестивального турне будуть вигадливо прикрашені машини, тюнінговані автомобілі та парк розкішних VIP Volvo 21 сторіччя з усієї Європи. Машини урочисто зустрінуться і проїдуть колонною через центр Майрхофена, де їх як героїв привітає натовп на вулицях, розмахуючи прапорцями під музику групи Volvo Snowbombing Oom-Pah Band – фінішний момент, що запам’ятається найбільше!

Найоригінальніший загальноєвропейський фестиваль «Volvo Snowbombing 2011»

Volvo Snowbombing – перший в Європі фестиваль музики і розваг на гірському курорті. Тут представлено понад десять розважальних майданчиків, включаючи Лісову сцену під відкритим небом, три Гірських сцени, нову комедійну сцену і найбільшу вуличну вечірку в Австрії. Більш того, весь курорт Майрхофен буде на тиждень захоплений неймовірними пригодами та екстремальними видами спорту. На курорті також представлені накращі спа-центри в Європі, де ви зможете розслабитися і насолодитися приголомшливим весняним сонцем і засніженими горами одного з найнадійніших у відношенні снігу курортів Європи, де гарантований навіть пізній сезон.

Найоригінальніший загальноєвропейський фестиваль «Volvo Snowbombing 2011»

Крижаний табір Volvo Ice Camp відкрився 4 січня 2011 року. Він розташований на горі Кітцштайнхорн, Капрун. Ось вже п’ятий рік поспіль тут зводиться величезне містечко з іглу для сотен тисяч гірських туристів, і це мабуть найвища будова у світі, проте ж «найкрутіший» виставковий зал для нових автомобілів Volvo S60 R-Design був збудований в цьому році в Зальцбурзьких Альпах.
Між піками гори Кітцштайнхорн був створений гігантський світ зі снігу та льоду, що складається з чотирьох пов’язаних між собою основних іглу і семи затишних іглу-спалень.

*Нагороди фестивалю 2010

Найоригінальніший загальноєвропейський фестиваль «Volvo Snowbombing 2011»

Для отримання додаткової інформації про Volvo Snowboming заходьте на www.snowbombing.com
Або слідкуйте за новинами на Facebook: www.facebook.com/snowbombing
Для отримання додаткової інформації та деталей про події в крижаному таборі ICE CAMP, зайдіть на: www.volvo-ice-camp.com або www.facebook.com/VolvoICECAMP

Коротко про фестиваль Snowbombing

6 ДНІВ / 5 НОЧЕЙ / 1 КУРОРТ / 2 ЛИЖНИХ ЗОНИ / 3 ГІРСЬКІ СЦЕНИ / 1 МІСТЕЧКО ІГЛУ / 1 ВУЛИЧНА ВЕЧІРКА-МАСКАРАД (НАЙБІЛЬША В АВСТРІЇ) / 1 ЛІСОВА СЦЕНА / 7 ЗОН / 25 БАРІВ / 50+ СПА-ЦЕНТРІВ І БАСЕЙН З ПІДІГРІВОМ / 1 ТИТУЛОВАНИЙ ПАРК / ТОННИ СНІГУ / БЕЗЛІЧ ВЕСЕЛОЩІВ

Найоригінальніший загальноєвропейський фестиваль «Volvo Snowbombing 2011»

Список учасників:

НАЖИВО: THE PRODIGY, FATBOY SLIM, PENDULUM LIVE, CHASE & STATUS, MAGNETIC MAN, EXAMPLE, PROFESSOR GREEN, SUBFOCUS LIVE, BEARDYMAN, DAN LE SAC V SCROOBIUS PIP, MS DYNAMITE, TEMPA T, THE SUNSHINE UNDERGROUND, JAMIE WOON, THE CUBAN BROTHERS, DUB PISTOLS, THE MILK, TOTALLY ENORMOUS EXTINCT DINOSAURS, THE CORRESPONDENTS, SUMMER CAMP, SUNDAY GIRL, TALKING PICTURES

Найоригінальніший загальноєвропейський фестиваль «Volvo Snowbombing 2011»

DJ-ї: JOHN DIGWEED, CHASE & STATUS, SKREAM & BENGA, ANDY C, FAKE BLOOD, JAMES ZABIELA, CARL CRAIG, AEROPLANE, CLAUDE VON STROKE, SHY FX, RODIGAN, SCRATCH PERVERTS, HENRIK SCHWARZ, DIXON, MISTAJAM, JOKER, TODDLA T, NERO, PLASTICIAN ,STANTON WARRIORS, KRAFTY KUTS, PAUL WOOLFORD, EWAN PEARSON, DOORLY, SBTRKT , SOS, THE GLIMMERS, GREG WILSON, KRIS MENACE, SASSE, A-SKILLZ, RAMADANMAN, FERGIE PHIL KIERAN, JAMIE JONES, SPACE DIMENSION CONTROLLER, BARRY ASHWORTH, DJ YASMIN, THOMAS GANDEY, BONES, GUY WILLIAMS, THE LOOSE CANNONS, RUSS CUBAN, DAVE BEER, MARC ROBERTS, RATTUS RATTUS & KLOSE ONE (URBAN NERDS), STREETLIFE DJS, TOM BUDDEN, PEOPLE GET REAL, ADO, JON KAHUNA, SOMBRERO SOUNDSYSTEM, MATTY J PROPHECY, CASHMERE MISFIT, FUZZBOX INC, OSKY, WIL (THE RANSOM NOTE), URBAN KNIGHTS, CHRIS HALLIDAY, TERRY COSTELLO, FOX MACLEOD, SCOTT BLEEPZ, ELLIOT CROFT, BUNNY, FIRAS (FILTHY FEW), LOFTY, WHOLE SICK, SKUMKID & MOI (KOOL KIDS KLUB), FACT DJS, THE RARE ONE, GQ, WREC, YOUNGMAN, SEROCEE, NOMAD

Найоригінальніший загальноєвропейський фестиваль «Volvo Snowbombing 2011»