Volvo S60 та V60 отримують найвищий рейтинг за рівень безпеки в Європі та США
Volvo Car Corporation ще раз підтверджує своє лідерство в галузі безпеки: автомобілі Volvo отримали найвищі рейтинги за безпеку по обидві боки Атлантики. За результатами випробувань Euro-NCAP у 2011 році Volvo V60 отримав п’ять зірок та був визнаний найкращим автомобілем в категорії «Великі сімейні автомобілі».

В США Volvo S60 був відзначений рейтингом у п’ять зірок після успішного проходження краш-тестів за програмою Національного управління з безпеки руху автотранспорту США (NHTSA).

“Це добрі новини: ми прагнемо запропонувати нашим клієнтам найбезпечніші автомобілі, і це підтверджують результати досліджень незалежних організацій. Тим не менш, такі дослідження лише частково відображають реальні ризики, з якими можна стикнутися в ситуаціях на дорозі», – відмітив Томас Броберг (Thomas Broberg), старший експерт з систем безпеки Volvo Car Corporation.

Volvo S60 та V60 отримують найвищий рейтинг за рівень безпеки в Європі та США

Окрім перемоги в категорії «Великі сімейні автомобілі» Euro-NCAP модель Volvo V60 також отримала нагороду за систему City Safety, що дозволяє уникнути зіткнень на малій швидкості.

Найбезпечніший європейський автомобіль в США

В США Volvo S60 отримав максимальні п’ять зірок рейтингу NHTSA, також відомому як US-NCAP (Програма оцінки нових автомобілів). Volvo S60 був єдиним автомобілем, що отримав п’ять зірок за результатами кожного з трьох краш-тестів (фронтальне зіткнення, бокове зіткнення з опорою та бокове зіткнення з перешкодою). Більш того, захист S60 від перекидання також заробив п’ять зірок.

Наразі S60 – це єдиний в США автомобіль класу «люкс», який отримав максимальний рейтинг за безпеку в NHTSA, увійшов у списки найбезпечніших автомобілів Страхового інститут дорожньої безпеки США (Insurance Institute for Highway Safety) та постачається з усіма активними системами безпеки, що рекомендує NHTSA.

Volvo S60 та V60 отримують найвищий рейтинг за рівень безпеки в Європі та США

Volvo представить новітні технології безпеки на автосалоні в Женеві

“Volvo є лідером в області розробки передових технологій, які допомагають водію уникнути зіткнення. Всі системи орієнтовані на водія, допомагаючи йому або їй контролювати ситуацію на дорозі та отримувати необхідну інформацію, завдяки чому водій може уникнути зіткнення або аварійної ситуації. На автосалоні в Женеві в березні поточного року ми запропонуємо найновіші технології безпеки та підтвердимо наш статус лідера», – заявив Стефан Джакобі (Stefan Jacoby), президент та головний керуючий Volvo Car Corporation.

Описи та факти в цьому прес-релізі стосуються міжнародного модельного ряду Volvo Cars. Описані функції та обладнання можуть бути опціональними. Специфікації автомобілів можуть відрізнятись у різних країнах та можуть зазнавати змін без попереднього повідомлення.