Range Rover Evoque   переможць Всеукраїнській акції «Автомобіль Року 2012» у номінаціях «кросовер SUV» та «дизайн»

6 лютого 2012 року під час церемонії нагородження переможців Всеукраїнській акції «Автомобіль Року 2012 в Україні» Range Rover Evoque було названо кращим у номінації «Кросовер SUV». Range Rover Evoque впевнено виборов перемогу у таких серйозних конкурентів як Audi Q3, Chevrolet Captiva, Nissan Juke, SsangYong Korando, Chery Beat, Jeep Compass та Volkswagen Tiguan. Серед 72 представлених в акції автомобілів на звання «Дизайн року» громадське журі визнало кращим Range Rover Evoque.

Представлений у 2008 році на Детройтському автосалоні концепт-кар LRX викликав захоплення з боку автолюбителів та преси в усьому світі, які з нетерпінням чекали на перевтілення концепту у серійну реальність. І вже 31 вересні 2010 року найлегший, найкомпактніший та найекономічніший Range Rover дебютував на Парижському автосалоні – Range Rover Evoque.

Починаючи з офіційної презентації та до сьогодні Range Rover Evoque завоював багато шанувальників та одержав визнання у сферах дизайну, технологій у багатьох країнах світу. Свідченням цього є нагороди «Автомобіль року» у категорії «Кросовер» від журналу BBC Top Gear, SUV 2011 року за рейтингом журналу Motor Trend (США), «Автомобіль 2011 року» від журналу Stuff Magazine (Великобританія), Кращий серед SUV відповідно до рейтингу журналу Autorevue (Австрія), Дизайн року від журналу Car Design News та багато інших.

Range Rover Evoque   переможць Всеукраїнській акції «Автомобіль Року 2012» у номінаціях «кросовер SUV» та «дизайн»

І ще до офіційного початку продажів було передпродано 52 автомобілі, що свідчить про надзвичайну популярність новинки серед українських споживачів.

Тренд-сеттер у світі автомобілів представлено на українському ринку у двох варіантах кузова – купе та 5-дверна версія, у комплектаціях Pure, Prestige, Dynamic, комплектується 2 типами двигунів – бензин (240 к.с.) та потужний дизель (150 та 190 к.с), має неперевершений вибір варіантів оздоблення інтер’єру та володіє унікальними можливостями персоналізації. Range Rover Evoque виділяється з натовпу, підкреслює стиль та смак власника.

Range Rover Evoque   переможць Всеукраїнській акції «Автомобіль Року 2012» у номінаціях «кросовер SUV» та «дизайн»

Офіційна презентація Range Rover Evoque в Україні відбулась 6 жовтня 2011 року.

Додаткова інформація: Всеукраїнська акція «Автомобіль року в Україні 2012» – це національний рейтинг популярності нових автомобілів, які з’явилися на ринку з 20 листопада 2010 року до 20 листопада 2011 року. Кращі моделі нових авто у різних номінаціях визначають Громадське та Журналістське журі.
Задля підтвердження відкритості й підвищення об’єктивності отриманих результатів в рамках акції створюється Наглядова рада. До її складу входять представники компаній – учасників акції, Транспортної академії України (ТАУ), Всеукраїнської Асоціації Автомобільних Імпортерів і Дилерів (ВААІД), Асоціації українських автовиробників «УкрАвтопром» (УАП).